Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • makesz1989

    tag

    Sziasztok!

    Sokan panaszkodtok az akku kapacitására, h keveset bír, amit én is tapasztaltam az elmúlt 2-3 héten. Egy kis zene, wifi, játék és 1-1,5 nap alatt le is merül a teló.. :(( Viszont a héten kipróbáltam egy beállítást amivel nekem jelentősen megnőtt az akku használati ideje. Ha a hálózati üzemmódot átállítjátok a "lehetőleg GSM/WCDMA"-ról "csak GSM"-re (tudom, ennek vannak hátrányai is, és ez a beállítás azoknak előnyös akik nem nagyon mobilneteznek, hanem interneteléréshez szinte csak a wifi-t használják az adatátviteli sebesség csökkenése miatt). Ezzel a beállítással úgy számolom, hogy a 1,5 nap helyett 3napig is kihúzhatja az akkumulátor. Tegnapelőtt este vettem le a töltőről, azóta telóztam vele egy keveset, 2-3órát zenét hallgattam, volt benne egy kis wifis netezés, kb 20-25perc játék, és egy véletlenül 10órán keresztül bekapcsolva hagyott wifi. A battery time szerint a jelenlegi töltöttségi szint 48%, ami szerintem már nem olyan rossz érték, úgyhogy mindenki mérlegeljen, hogy megéri-e ezt a beállítást használnia. (pontos hely az átállításhoz: beállítások/vezeték nélküli vezérlők/mobilhálózatok/hálózati üzemmód). Remélem tudtam segíteni! :))

Új hozzászólás Aktív témák