Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nevemfel

    senior tag

    válasz axioma #22 üzenetére

    Masreszt gyanitom, hogy maga a kodolas volt 2 nap, azert erre mar elotte keszultek, belso specko es feladatkiosztas kialakulhatott elobb.

    Hát már hogy a fenébe ne? 12 jó programozót kiválogatni fél évembe került anno, és szervezési szempontból őket is két csoportra kellett osztani, csoportvezetőt megbízni, összehangolni, ütemezni. Elképesztő mennyiségű szervezési munka volt vele, és persze rengeteg idő. 60 embert menedzselni....el sem tudom képzelni.

    ja persze, ez ilyen önszerveződő volt. 60 ember megönszervezte magát. Mint egy boldog család. :)

    [ Szerkesztve ]

    Forget your troubles, c'mon get happy

  • sutszi

    veterán

    válasz axioma #83 üzenetére

    És most akkor a kutyaól csilliókért a gyakoribb vagy a rendes ház csilliókért? Mert ha azt mondod előbbi, akkor az sok kérdést felvet... Ha azt mondod utóbbi, akkor a kivétellel akarod erősíteni a szabályt? Minek? Nem arról volt szó mi az ami előfordulhat... Hanem mi a többség...és szerintem többségében ha X-re áraznak egy projektet akkor az nem véletlen...
    A 120 embernapot meg tegyük kontextusban. 2 nap 60 programozó jól hangzik, de szervezési oldalról nézve kissé hiteltelen... HA 20 programozó dolgozik 6 napot az kicsit életszerűbb. Van egy csomó overhead ami nem tisztán kódolási feladat. Ha tisztán a kódolás volt 2 nap csak összesítették egy kimutatásban, az elhiszem... De a pénteken összeröffen a banda és vasárnap kiadjuk a tutit...0 előkészülettel. Az kicsit meglepő. De a weboldal forrásába belenézve azért a kutyaól kivillan.

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák