Új hozzászólás Aktív témák

  • D.Va

    senior tag

    válasz Gróf... #80 üzenetére

    Nincs ezzel semmi baj hogy sokallod a 6 misit. Nem kell megvenni, építs magadnak akkor olcsóbban. Kíváncsi leszek hány év alatt dobod össze, és végül mennyibe fog neked kerülni. Arról nem beszélve hogy ehhez össze kell dobni a szoftveres részt is amihez nem 1-2 óra agytorna meg programozás kell... és minden egyes játékhoz külön-külön...
    Rajta, hozd ki olcsóbban és kevesebb időből.
    Aztán ha majd sikerül, és más is rendelne tőled, kíváncsi vagyok Te mennyiért adod majd...
    Egy 3 centis kis processzor sem azért annyi mert drága az anyag, hanem a fejlesztése... (nyilván ott azért a gyártás sem olcsó)

    ___

    A kézkitekerésről még annyit hogy én 4 éve használok G27-et, soha nem akadt még bele a kezem, akkor se mikor kezdő voltam, nem értem hogy lehet a kormány közé nyúlni...
    Illetve akkor az emberek ne üljenek igazi autóba sem mert az 500-szor veszélyesebb, bármikor bármi elromolhat benne, de ha még sem akkor is történhet az úton bármilyen balaset más hibájából... szóval igazi autót vezetni, és közúton eljutni A pontból B pontba sokkal veszélyesebb, szinte szerencsejáték...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák