Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Cathfaern #15 üzenetére

    De, el lehet érni máshogy is. Ugyanúgy akár csak a Heartstonenál is lehet pénz nélkül jó paklit összerakni, csak le kell szenvedned pár 100 órát. Kössék goldhoz vagy achi mennyiséghez a level boosotot (pl minden 2 ezredik öcsi után kap az ember 1 boostot) de hogy pénzhez...
    Én is szeretem a wow loret, de szerintem eddig nem volt bullshit maximum klisés. Időutazásos baromság viszont bőven bullshit kategória.
    A többivel egyetértek :B

    Viktor77: Megszerezhetetlen contentet kapnak akik fizetnek + kényelmi funkció (level boost), mint valami pro verziós programnál. A baj, hogy itt az alap verzió is pénzbe+előfizuba kerül.

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • Derrewyn

    senior tag

    válasz Cathfaern #15 üzenetére

    Jaina vajon mikor lesz raidboss? :D

    GeryFlash: A Blizzard egy cég, a cégek célja a profit. Ha pénzért el lehet adni valamit, akkor nem fogják ingyen osztogatni. Üdv a kapitalizmusban. :)

    [ Szerkesztve ]

  • alevan

    őstag

    válasz Cathfaern #15 üzenetére

    De lássuk be a "korábbi hős megőrül, és ezért meg kell ölni" mondat lefedi a WoW (és korábbi Warcraft játékok) sztorijának 99%-át.

    Már bocs, de kevés olyan hős van aki megőrült.

    Classic WoW: Csak Kel'Thuzad volt ölhető az addigi részekből, de érthető, a Scourge-ot nem lehet sehogy pozitív fényben feltüntetni.

    Burning Crusade:
    Magtheridon - Érthető miért kell megölni. U. a. a helyzet mint Kel'Thuzaddal.
    Lady Vashj - nem őrült meg. Csak követi Ilidan-t.
    Kael'thas Sunstrider ő sem őrül meg. A saját népének a kontinensen nincs szövetségese, mindenki mágiára éhes, napkút el van tömülve. A helyében én is ezt tettem volna.
    Illidan Stormrage - Nála kicsit bonyolult a helyzet. Ő csak jót akart (mint Betti Tanakis a Jóban Rosszbanban :DDD) anno 10 000 éve, cserébe lenézték, féltek tőle, mikor démonvadász lett (ne feledjük, hogy a night elfek fele akkoriban a Azsharaval tartott). Mikor akart egy második kutat, fát ültettek bele és őt bezárták 10 000 évre. MIkor kiszabadul, segít legyőzni egy démon lordot, megmenti ami megmaradt Ashenvale-ból, erre a testvére elzavarja. Megpróbálja legyőzni a Lich King-et erre a testvére legyőzi. Elmenekül Outland-ra, legyőzi Maghteridon-t erre Kil'Jaeden megtalálja. Arthas legyőzi Norhtrenden. Visszamegy Outland-ra, erre Kil'Jaeden is megtámadja, a Na'aruk is megtámadják és a törpék is. Ő a WoW Bad Luck Brian-ja.

    És nem lehetetlen hogy valamilyen fél képpen fel fog támadni uccsó kiegig, mivel a designerek is bánják, hogy megölték.

    Wrath of the Lich King:
    Anub'arak - Na, ő u. a. mint Kel'Thuzad.
    Malygos - Ő viszont ténleg megőrült.
    The Lich King - A scourge feje. Természetes a halála. (a bossfight viszont nem elég epic :( )

    Mists of Pandaria: Garrosh NEM őrült. Sőt, pont ő az akit a legjobban sajnálok, hiszen a legtöbb dologban egyet értettem vele. Kivéve a Sha-k használatában. Az arrogancia volt. Ezért vagyok mérges a Blizzre, mivel olyan értelmetlen halált hall WoDban Thrall keze által...

    (#19) Csapoati Akárhány designert kérdeztek Argus-ról, annyit válaszolta, hogy BIZTOS lessz kieg és az Utolsónak szánják.

    Figyelembe véve, hogy a "főgonosz" a játékban Sargeras, a Burning Legion vezetője, a legnagyobb ellensége az élőknek jelenleg Kil'Jaeden és a Burning Legion "főhadiszálása" jelenleg Argus (vagy ami megmaradt belőle), ezért ez logikus is.

    [ Szerkesztve ]

    "Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

Új hozzászólás Aktív témák