Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    tegnapelőtt nyomtunk megint egy 4,5 órás partit egy 110x110-es mapen, hárman. Négy olyan hegy is volt a pályán, amiben volt arany, szimplabek találta meg először a magáét, aztán Bocha, majd én, de Bocha megint elméretezte magát, és az én mintem előbb épült fel.

    Aztán találkoztunk. Előbb én szimplabekkel, ott volt egy kis katapultos állóháború, majd rámküldött egy rakás katonát, el is foglalt 3 őrházat, de amikor a negyedik felé indult, akkor visszatámadtam, s visszaszereztem a területet. Onnantól egy ideig katapultoztunk. Közben megjött oldalról Bocha, és nekiesett ő is szimplabeknek, aki viszont elment hajókázni, és kikötött a térkép átellenes oldalán, ott kezdett minibirodalmat építeni. De megszopta, mert hamar elkaptam a tökét, miközben délen Bochával életre-halálra csatáztak, addig nálam gőzerővel jött az arany, a legyengült szimplabeket pedig kicsináltuk.

    Ekkor telt el 4 óra.

    Utána Bochával összeakasztottuk a bajszunkat, de egy folyó volt köztünk, amit csak 60 kiloométeres kerülővel lehetett kiiktatni, szóval katapultoztunk oda-vissza, bek meg közben nyűgös lett és haza akart menni, úgyhogy Bochával kiegyeztünk egy döntetlenben, bár tuti szétcsaptam volna a kis fejét.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák