Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    félisten

    válasz bunfi #26 üzenetére

    Tőlem ez a stílus távol áll, bármennyire is megszokott errefelé. A mondandódból az jött le, hogy kipróbáltad és nagy csalódás volt neked a játék. A játék több annál, mint egy üres sandbox, de tény, hogy nem az a fajta, ami tele van színes cukorkákkal és szivárványokkal meg egyszarvúakkal.

    A tartalom hiánya, hogy nincs vezető sztori, narratív iránymutató vagy egy központi fő ellenség vagy bármi valóban kevés. Én is érzem ezt, hogy a Legendary Pirat ill. a Legendary Captain rangot üldözni nem éppen a legtöbb. De ugyanakkor folyamatosan leköt amikor játszok és nem arra gondolok, hogy ezt most miért csinálom. Minden nap, minden belépéskor felfedezek új dolgokat és tanulok új dolgokat. Nézem a stream-eket is és azok a játékosok, akiket még Destiny2 alatt néztem, ahogy kimaxolják a játékot itt is itt vannak és hihetetlen mennyiségű játékidő után már úgy mozognak és csinálják a küldetéseket, ahogy én sosem fogom és ennek ellenére alig vannak még 30-30-30-as szinten.

    Nem fogom reklámozni a játékot, mert nekem nem érdekem, de ez tipikusan az, amit próba nélkül, egy teszt elolvasása és némi videó/stream megnézése után az ember félresöpör, hogy kevés.

    Van ezer ilyen játék, csak azoknak nem lett ekkora Hypa-ja. Ha csak a What Remains of Edit Finch-re gondolok vagy akár mondhatnám a Firewatch-ot vagy a Superhot-ot (tudom ezek más típusú játékok). De nemrég megjelent a Deep Rock Galactic. Én személy szerint a BR játékok közül a Darwin Projectet szeretem a legjobban, pedig arra is azt mondták, hogy hát, meg hű, meg izé - nem egy Fortnite.

    Aki nem próbálja ki, annak ez a teszt nem adja át a valóságot. Ennyire akartam utalni a kérdéssel.

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák