Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xZer0kidx

    senior tag

    válasz tybsen #47 üzenetére

    eléggé árad a tagból az őrült tudós feeling :D

    "Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

  • ThorsHUN

    őstag

    válasz tybsen #296 üzenetére

    Az a bajom amugy a google telefonokkal, hogy az elso nexus one kivetelevel a telefon gyartoja az aktualis nexus piacra dobasa utan piacra dobott egy jobb, erosebb verziot.
    Amugy az android rakfenejenek pont ezt a frissites kerdest erzem.
    Es meg kell, hogy mondjam ebben a samsung a leginkabb hibas. Nezzetek meg mennyi olyan telefont dobott piacra amirol meg csak nem is hallottunk, vagy eppen az elozo sikertermek eppenhogy modositott verzioja volt..
    Velemenyem szerint 3-4 szintre pozicionalt keszulek boven eleg a piac lefedesehez.
    Ott figyel a galaxy mini, a gio meg mittomen melyik kistelefon. Konkretan kb egyszerre jelentek meg es mind az also kategoriat celozza... ez mire jo?:S
    Most samuban pl also kategoriaban a mini2, kozepkategoriaban az ace 2, fent pedig az s3, esetleg egy az s3as es az ace2 koze pozicionalt keszulek es kesz. A tobbi folosleges. Szerintem. Csak arra jo, hogy ne kapjon egyik telefon sem normalis frissitest...

    Ezt a note2-ot meg nem most jelentettem volna be (kulonben is elhibazott lepes szerintem konkretan 2 hettel az iphone 5 megjelenese ele rakni egy ilyen nagymervunek szant bemutatot, mert a note2 velemenyem szerint nem egy parasztvakitas showt erdemel...
    Siman karacsony ele raktam volna es kihoztam volna snapdragonnal... merthogy a samu is jonni fog a snapdragon negymagos procis szornyetegeivel, csak kerdes, hogy mikor. ugyanakkor ilyen hamar az s3 utan a not2 konkretan rivalisa lesz az agyonreklamozott telefonnak... raadasul meg hasonlit is, siman osszekeverheto vele:D

    Nem ertem a samut komolyan...

    Amugy frissites szempontjabol a korabban irt xiaomiphone2 nonplusultra lehet, hiszen a miui rom mindig elerheto lesz ra:) Es az elsok kozott, es valszeg nem kell varni fel-egy eveket a frissitesre (amugy is nonszensz, hogy mar a JB jon, de meg bizonyos arra alkalmas telefonok meg mindig nem rendelkeznek ICSvel...)

    Az LGre leszek kivancsi, mert mintha probalnanak valtoztatni a hozzaallasukon. (Jah es itt jegyeznem meg, hogy nem csak az a lenyeg, hogy a telefon megjelenese utan fel evig hanyszor frissitenek, hanem, hogy mikor egy eves a telefon pl milyen gyakran kap frissiteseket...

    Jah bonusz kerdes:
    Ok negymagos, de milyen proci?:)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák