Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HeavyToys

    senior tag

    válasz Scoobyka #28 üzenetére

    Szerintem ez nagyban függ a paneltól is. Samsung esetében az a durva, hogy viszonylag ritka, amiben samsung panel van.

    Én is egy ilyen 32D5000-et használok, de itt szinte egyáltalán nincs felhősödés, ebben egyébként samu a panel. Az a legnagyobb baj, hogy csak vásárlás után, ha kibontod és ismered az adott széria jelöléseket, akkor tudod megállapítani a penel típusát :S.

    Nem kell hanyatt esni a tv-től, de szerintem jó kis készülék. A hasonszőrű led-es tévéktől szerintem valamennyivel jobb. Én Tekkóban vettem, 94990-ért. Szerintem annyit bőven megért. Persze, lehet példálózni, hogy ennyiért nagyobb ledet kapsz stb, de van akinek az nem alternatíva. Fogyasztás mizériára visszatérve, a 22-wattos állapotban tényleg nem elég éles a kép. Vagyis, amikor fekete aránya egy bizonyos szint fölé mozdul, akkor leveszi a háttérvilágítást alacsonyabb szintre. Normálisan beállítva, számomra tökéletes fényerővel 28-29 wattot eszik egyébként és itt nem jelenik meg a fenti effektus.

    Hasonló kategóriás Philips 32PFL5606-hoz képest a képe szerintem kicsit gyengébb, hangja kicsit jobb. Menü szebb és a médialejátszó is jobb. Fogyasztásban az használhatóan beállítva 30-31 watt, érdekes módon a Samu A-kategóriás, míg a Philips csak B energiahatékonysági besorolás alapján.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák