Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • retesz147

    addikt

    válasz Aryes #2326 üzenetére

    köszi a tippeket, de:

    biztos, hogy nem toronyhatáron, mert kikapcsolt wifivel és kikapcsolt mobilnettel max 2% esik az aksi és ilyenkor nincsenek ébrenlét pálcikák....tehát a net kapcsolat lesz a ludas.....szvsz is a wifinek kevesebbet kellene fogyasztania mint a mobilnetnek....de ez majd a napokban kiderül....

    alarm clock: szeretem,megszoktam, 3 éve használom, van egy olyan funkció, hogy folyamatosan emelkedik a hangerő és olyan is, hogy csak meg kell ráznom a telót és szundiba vált...nem kell még a szemem se kinyitnom, hogy megnyomjam a kijelzőt:D:D(tudom gyerekes, de szeretem:D)

    sajnos a gyári ébresztőt nem ismerem, mert 1x akartam használni, de akkor is belefagyott a dolog és hibaüzenettel leállt.....azóta meg se nyitottam:D egyébként simán elképzelhető, hogy ő a ludas, de amikor nincs beállítva ébresztő, pl napközbe 4-5 órát nem nyulok a telóhoz, akkor is megjelenik kb 2-3 kis ébrenlét pálcika az aksinál, van amikor ez a pálcika sajnos hosszabb....

    a routertől kb 5-6 méterre van majdnem max erősségen (egy faajtó van ebben a távolságban)

    ezt a vibert még megpróbálom.....

    köszi!!

    Xiaomi 13 eu dev...

  • chiller1

    csendes tag

    válasz Aryes #2326 üzenetére

    Köszönöm a gyors választ!
    Esetleg a nevét is tudod az app-nak (már amelyikkel lehet konnektálni)?
    A gyári fülest még nem próbáltam (valszeg azzal tényleg mehet), egy jó öreg fülesem van, amit egy SE telefonomból hoztam át most már a sokadik telefonomhoz használom, nagyon szépen szól (HPM-70).

Új hozzászólás Aktív témák