Új hozzászólás Aktív témák

  • Gizmo94

    veterán

    válasz sb #82900 üzenetére

    Úhh, bakker, rossz tanács, azt hittem, hogy az S4 topikban vagyok. :DD S3-ra nincs Knox még és nagyon jók a 4.3-as romok, nyugodtan rakhatod. A többi rész a repartos romokkal, és kernellel kapcsolatban változatlan. :D Igen, 4.3 nagyon jól sikerült S3-ra, használd a gyári kernelt nyugodtan, tökéletesen fut és az akkuideje is jó. Sammobile-n megtalálod a legújabb magyar XEH -es függetlent, rakhatod nyugodtan úgy ahogy van.. S3-nál nincs Knox probléma egyáltalán , le is szednhető, ki is kapcsolható teljesen, amíg S4-nél már sajna annál inkább van totál szívás vele... Az előző hsz-szel topikot tévesztettem, ezzel a korrekcióval ok a dolog. :)

    Ezt a részt hagyd figyelmen kívül, ez csak S4-re érvényes:
    " A 4.1.2 még nem knoxos. Ha rám hallgatsz, nem mozdulsz el róla felfelé, vagy ha igen, csak Knox free romokat rakosgatsz XDA-ról. Ha verziót váltasz felfelé, 4.3-tól a telefon Knox flag által védett lesz, ami ha ugrik vége a garanciának. Így most még szabadon romolhatod a 4.1.2 verzióval, de feljebb ennek vége. 4.4 alatt pedig már root sincs Knox ugrás nélkül."

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák