Új hozzászólás Aktív témák

  • rolcsibácsi

    őstag

    válasz Mr.Csizmás #12180 üzenetére

    hat mar enis megneztem ezt a horn-ot, playben nem is talalta a telo, bongeszoben meg kiirta hogy nem kompatibilis egyik eszkozommel sem, igy ez nem az android hibaja sztem sem, hanem a pancser fejlesztoke hogy csinalnak valamit androidra de az nem mindegy milyen hardvere van az embernek hozza, ha mar a google playbe szanjak akkor csinaljak meg az osszes verziora mert a play nem a tegrasoke vagy epp a 920x480as felbontasu kijelzoke vagy mittudomen.. es igen abban igaza van hogy ios oldalon nincs ilyen faszsag.. ott megy minden amit az itunesbol leszed az ember es nincs kifogas hogy a4 vagy a5 chip van a keszulekben.. appokban ilyen szempontbol is jobb az appstore, de ebben az esetben telleg juser error volt generelnal (mar ha leszedte valahonnan az apk-t es felrakta annak ellenere hogy figyelmeztetve volt hogy nem lesz jo..)
    abban meg szerintem nincs semmi rossz ha ket dolgot osszehasonlit az ember.. persze olyan topikban ahol mindenki elfogult egyik iranyban ott nem szerencses.. almasok ugyanolyan hulyek mint itt sokan.. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák