Új hozzászólás Aktív témák

  • Roxkex

    senior tag

    válasz Roxkex #39976 üzenetére

    Hát szóval , újabb akksi teszt , hátha valaki tud segíteni :\
    100%99re merült le azért mert használtama segédfényt...
    Majd 99%on maradt sokáig(nem volt ébren) , kb megnéztem mennyi az idő , meg , hogy milyen az ébrenlét , majd minden appot bezártam az alkalmazáskezelőben.. Letettem , kb 20-25 perc múlva 94% volt (nem tudom miért....)
    Aztán néha néha használgattam lement 85%ra, ott sokáig volt(ALUDT!) (kb hajnali 4ig) 85ról lement kb 80ra 75 re (nem emlékszek pontosan) egy olyan 10-20 perc használat alatt (15 perces videót néztem meg! kb 2-3 perc alatt ment le 1%) 75%nál letettem DE ébresztőt beállítottam és mindent bezárt az alkalmazáskezelőben itt is ( beállításoknál ) kivéve az órát , mert ugye az volt az alkalmazás kezelő. Most "reggel" megnézem 60% és ébren volt egy jó ideig -.-"
    Tehát néha alszik , néha nem .... És a wakelockdetector , csak az óra appot mutatta pirosnak ... De az is kb 16s volt ébren ...
    De itt van néhány screen: (felkelés után ébren volt , bezártam az órát , nincs ébren nem merült !)
    wakelock detector (cpu wakelock)

    akksi használat

    Valami olyasmire kezdek gyanakodni , ha ébren van (tehát alvás közben pl) akkor merül gyorsabban mint kéne neki. Mert mondjuk amikor használom , akkor kb ugyanolyan gyorsan merül , játékb közben eddig is kb 2-3perc volt 1%

    Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

Új hozzászólás Aktív témák