Új hozzászólás Aktív témák

  • psajti

    aktív tag

    válasz entoni1989 #4103 üzenetére

    Én pont tegnap váltottam 6s-ről s8-ra és abszolút nem bántam meg nagyon bejön a telefon. A kijelző az valami eszméletlen. Amikor először elkezdtem nyomkodni picit fura volt még a rendszer de hát meg kell szokni. Ami hiányzik az a home gombba épített ujllenyomat szenzor de ez a legkevesebb pont az miatt ilyen szép a telefon hogy szinte csak egy kijelzőből áll. :) Egyébként a hátlapi ujjlenyomat is egész jól kézre áll főleg tokban. Kamerában nagy előny lehet a mauális beállítás, valamit a RAW rögzítés (már annak akit ez érdekel) 3rd party appok nélkül. Mi van még... pl nekem sokkal pontosabbnak és reszponzívabbnak tűnik a gépelés Samsungon. Iphone nagyon sokszor megbolondult nálam ha picit izzadt kézzel próbáltam rajta írni. A böngészés és videónézés is valahogy nagyobb élménynek tűnik most, bár ez lehet csak az újdonság varázsa. Szóval tényleg egy f@sza kis telefon én abszolút nem bántam meg a cserét pedig tartottam tőle. Az meg amit a kamera művel 10 másodperces záridővel este, az valami hihetetlen. :D Ott jött el az a pont hogy tényleg nem fog hiányozni az iphone.

Új hozzászólás Aktív témák