Új hozzászólás Aktív témák

  • 89Csabi89

    tag

    Sziasztok!!

    Nagyon úgy fest a dolog, hogy hamarosan en is belépek a klubba, s veszek egy Galaxy S8 + telefont. Jelenleg egy Galaxy Alpham van s igazaból semmi gond nincs vele csak ez a telefon az első ami lázba hozott az Alpha óta. Képben is vagyok nagyjából a mobil képességeivel ami érdekel az inkabb olyan dolgok (hátrányok) amik zavarnak egyes felhasználókat. A másik kérdésem, hogy ki milyen tokkal vigyáz a telefonra. Az Alphamnal egy egyszerű 2000 Ft os (mar 3 év nyúzom) bőr kihuzható tokot vettem mert egy olyan telefonról van szó amit jó kézben fogni, s ugyan ez a véleményem az S8 ról is, de sérülékenységben nem egy a kettő s talán ez a legnagyobb hátránya is neki, annak ellenére, hogy a szépségét is ez a kialakìtás adja. Volt Flip tokom S3 on nem volt rossz de annyira nem jön be. Plusz ha komolyabb tokot veszek ra az mar novel annyit a telefonon hogy az s8 nak S8+ fogasa lesz méreteiben. De mar 3x megneztem előben s hiába nagy váltás az Alphahoz képest a plus nagyon jók az arányai. De hatar es ha tokkal hasznalom akkor nagy lesz s amugy sem ugralok bumszli tokokert mert elveszik a telefon szépségét.

    Bonusz kérdés: S8/S8+ akkumlatora cserelhetőe vagy fix?? Erről nem olvastam semmit.

    A válaszokat előre is köszönöm egy leendő tulaj. S legalább 5-10 embertől várok véleményt tok v. Védelem kérdésében.

    Üdv.: Csaba

Új hozzászólás Aktív témák