Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrbego

    aktív tag

    válasz Bertiee #519 üzenetére

    Szia
    igen, a csomagban nincs az S-pen -hez póthegy, annak idején néztem külföldi webshopokban, hogy mik a lehetőségek, de nem lett belőle semmi.

    Mivel nem sokat használom a ceruzát, ezért a kopása sem foglalkoztat, most is olyan mint mikor megvettem.

    Én párszor használtam csak jegyzetelésre az S-pen-t, elég jól működik, de az Apple Pencil biztos még többet is tud az iPad-en.

    Viszont ez az S6 Lite tablet idén már két éves lesz, lassan a vége felé jár a szoftvertámogatás. Jó kisgép, jó vétel volt nekem, de ha ma kellene venni, akkor valami újabbat néznék emiatt.
    Igaz drágább, de Tab S9 FE, vagy ott az alap iPad+Pencil hozzá.

    Üdv, P

  • K82

    őstag

    válasz Bertiee #521 üzenetére

    Aliról lehet venni fillérekért póthegyet, a cseréje már kicsit izgalmasabb ha előtte leejtetted a tollat és beleszorult.

    Ha jó pár évre tervezel, akkor jelen pillanatban inkább az iPad felé billen a mérleg nyelve szerintem. Szoftveres támogatásban jön fel a Samsung is, de pl. az eredeti S6 lite már nem kapja meg az A14-et, a 2nd gen viszont megkapta - és innentől max. biztonsági frissítések lesznek de új Android már nem nagyon.

    Az már az én véleményem h az androidos tabletek - és főleg a Samsung - erőteljesen túlárazottak. Nem hiszem h ekkora felára lenne a 4-5"-lal nagyobb kijelzőnek, ezt a hardvert telefonban nagyjából feleennyiért megkapod. És nincs mentség a 4-6 GB memóriára, illene ennyi pénzért legalább 8 GB-nak benne lennie főleg egy OneUI mellett.

    Nálam is csereérett a tablet (P615), de ennyi pénzt ilyen hardverért nem vagyok hajlandó kiadni.

    Alternatíva lehet egy OnePlus Pad ami normálisan van felszerelve (bár a modemet hiányolom belőle), Lenovo kiesik a support rövidsége/esetlegessége miatt, Pixel tablet itthon iszonyat drága, Huawei-nél nincsenek Google szolgáltatások.

    És máris ott tartunk hogy azonos áron az iPad jobb vétel... Bármennyire is nem szeretem az iOS-t és az almás cuccokat, el kell ismerni h tablet fronton nem nagyon találni jobbat.

    Pixel / OnePlus Pad

  • mrbego

    aktív tag

    válasz Bertiee #523 üzenetére

    Na ezt még nem hallottam, hogy 4 főverzió frissítés van a 2022-es verziójú S6 Lite-okhoz.
    Ha tényleg így van, akkor még jobban örülök, hogy ezt vettem.
    Bár ebben a OneUI 6-ban van pár dolog ami nem tetszik, sőt nekem az 5.1 sokkal jobban tetszett.

    Üdv, P

Új hozzászólás Aktív témák