Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • malna88

    tag

    válasz helixP #32859 üzenetére

    Hát őszintén, az elején a csap alá se mertem betenni mikor megvettem. Aztán jön ismerősöm, hogy de király hogy én is ilyen telefont vettem, mert ő már egy éve használja úgy, hogy neki nem nagyon számított, mindig vette az új csúcs telefonokot ha lehalt valamelyik. Ő mesélte hogy sós vízben, !4! órán keresztül ABC búvárkodtak, dobálták a telefont, kacsáztak vele (én itt már kb elsápadtam) és kb 3 méter mélyen voltak legmélyebben. Mikor kimentek még csak le se mosta róla a sós vizet :O Másnap ugyanez, 1 hétig. Azóta is mindig viszi fürdeni (bár utálja, hogy vizes kézzel meg kijelzővel szar gépelni) és semmi baja. Ezek után azért felbátorodtam :D Bár lehet idén ha medencézünk beteszem azért egy ilyen univerzális vízálló tokba :/ :D

    Sajnos most nálam csak egy gagyi slow motion videó van, amin csapból engedem rá a vizet, de ha csinálok képet megosztom. Képet csak úgy tudok amúgy értelmesen lőni, ha be van kapcsolva a hangerő gombbal fényképezés, bár ugye attól még tud falsot érzékelni a víztől, videót gyakran állít le fröccsenő víz :(

    [ Szerkesztve ]

    s9+

Új hozzászólás Aktív témák