Új hozzászólás Aktív témák

  • CabalX

    aktív tag

    Az egész telefon összerakottabbnak, felnőttebbnek tűnik főleg ebben a szürke színben még azt is megkockáztatnám hogy elegáns. Persze ízlések és pofonok.
    A strapabíróságról persze lehet vitatkozni hisz egy nagy és sérülékeny kijelző van az elején (ütés, rosszul sikerült esés ellen a GG sem véd) de legalább csepp és porálló.
    Ami nem tetszik annyira az a hátlap "rögzítése" ami a mostani Defy-mhez képest khm egyszerűbb.

    Sok helyen azt olvastam hogy a hátlap picit recézett - nem olyan csúszós mint a sima S4 esetén - szóval már ez is pozitívum számomra.
    Aki pedig az Amoled kijelző miatt sír... legalább ez az kijelző nem "ég be" egy idő után mint az Amoled - azon túl meg ahogy a videón is látható minden szempontból jól olvasható, a színei is jók...

    FM rádió nekem is hiányzik, bár ahogy az előttem is írták túl sokat én sem használtam az elmúlt 3 évben.

    Nem vagyok Samsung fan, sőt, az S3 / S4 nagyon nem is tetszik, de ebben a telefonban van annyi plusz amiért azt mondom hogy ez lesz a következő telefonom amint lejebb megy picit az ára. :)

Új hozzászólás Aktív témák