Új hozzászólás Aktív témák

  • Fritz Teufel

    addikt

    Kicsit utána néztem, hogy volt-e korábban hasonló probléma. A Galaxy S7 Edge esetén szintén rózsaszín csík jelent meg a kijelzőn sokaknál (vastagabb és egyértelműbb mint nálam és nem a bal, hanem a jobb oldalon). A megjelentés teljesen random volt, eleinte mindenkinek jó volt a kijelző (én is a beállítások procedúrájának vége felé vettem észre, amikor már elkezdtem volna használni. Szerintem először nem volt ott, közben jelent meg valamikor) A Samsung akkor garanciában javította a készülékeket, ha azok nem voltak sérültek.
    Micsoda véletlen, hogy éppen Galaxy S7 Edge-ről váltok Galaxy S20 Plus-ra... :W Figyeljétek a kijelzőt, mert kizártan tartom, hogy egyedi eset lenne.

    Még egy kicsit utána olvasva: a telefon melegedése hozta elő a problémát. És valóban! Nálam is vastagabb és jobban látható a csík amikor meleg a telefon (adatok áthúzása két telefon között stb) mint amikor hidegen bekapcsolva mutattam be a Telenornál. A flexkábelének ragasztása enged el a magas hő miatt.

    [ Szerkesztve ]

    Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

Új hozzászólás Aktív témák