Új hozzászólás Aktív témák

  • Hovi

    aktív tag

    Üdv a Szakiknak!

    Nagyon dühítő problémám van a telcsivel. Októberben vettem a telót. Független. Február elejéig 30-as kártyával használtam. Soha semmi gondom nem volt. Este 10-kor kapcsol a ne zavarjanak üzemmód (csak a családtagoknak csörren a telcsi) illetve kézzel kikapcsolom a wifit meg a mobilnetet. Reggel 6-kor pedig minden vissza. Két hete váltottam 70-es számra. Azóta az őrületbe kerget a teló. Este a szokásos ne zavarjanak üzemmód, wifi, mobilnet ki. Reggelre a "csak segélyhívás indítható" szöveg fogad. A térerő csutkán. Repülő üzemmód be, majd ki és minden frankó. Napközben többször csinálja azt, hogy először elmegy a mobilnet (eltünik a 4g ikon) , majd rá nemsokára ismét csak a segélyhívásos üzenet. Repülő on/off és minden baba. A Vodafone szerint a telcsi rossz, de azért kicserélték a sim-et. Azzal is ugyanaz. Pl ha kézzel az állapotsávban kikapcsolom a mobilnetet, vagy csak a wifit be, 30 perc és nem jön vissza a mobilnet. Samsung szemvízben volt egy fél napot a telcsi, semmi baja. 20-as, 30-as kártyákkal nem csinálja. Csak a 70-essel. Igaz abból másikat, más számot nem tudok kipróbálni. Nagyon dühítő. A voda küld a Samsunghoz, a Samsung meg a vodához......
    Esetleg valakinek valami ötlet? (Ja amúgy nagyváros, mindig van térerő)

Új hozzászólás Aktív témák