Új hozzászólás Aktív témák

  • Lezl

    tag

    Nem tudom a többség hogy van vele, de mostanában kezd nagyon kiborítani a Samsung a Note 9 frissítésekkel.
    Megjelenése napján vettem még annó az ok hogy az elején bétatesztelők voltunk kb, de idővel azért az android 8os rendszert sikerült valamennyire összerakniuk bár 1-2 hibát sose javítottak ki.
    De amióta android 9 van egyszreűen botrány, ahogy olvasom az üzemidő drasztikus csökkenése nem csak nálam jelenség. De szétcseszték a kamera aplikációt, kivették a pro módban lévő videófelvételt aminek következtében nem lehet éjszaka normális videófelvételt csinálni, mert az auto mód továbbra is egy hulladék.
    Az hogy a bluetooth teljesen rapszódikus ne is mondjam, a füleseimmel még szerencsére elvan, de az órám folyton szétkapcsol és van hogy csak cache törlés után tud visszakapcsolni ugyanez megvan az osmo pockettel is és sok egyéb bluetoothos eszközzel, melyek mindegyike a Sony XZ premiummal azonnal gond nélkül kapcsolódik. Mindemellett nagyon lassú is, szintén a Sonyval tudom összehasonlítani de míg android 8 esetén a Note mindenben gyorsabb volt itt a 9en a Sony gyorsabb minden aplikációban, mert a Sony gyorsult android 9el ez meg...
    Ha nem lenne ez a Huawei botrány most akkor biztos eladnám és áttérnék a P30ra...
    De most ez van így ezzel kell élni. Bocsánat a hosszú panaszkodásért de nagyon rég nem dühített fel egy készülék se ennyire ha egy 50 ezres készülékről lenne szó nem dühítene ennyire de 300k volt...

    Leginkább a videózást szeretném megoldani, olvastam hogy valaki használja ezt a Filmic pro appot, az tud 4k60 HDR-t ezzel a készülékkel? mert pl használnám az Osmo appot de az nem tud hdrt pl...

Új hozzászólás Aktív témák