Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • negroo

    aktív tag

    válasz kiki89 #652 üzenetére

    Én párszor meg ütöttem vele a bokámat, de soha többet kék álom. Az hogy előre kérték a dódót(előleg) az rendben van a vállalkozó is meg kell élni valamiből. 135.000ft ez 24 hónapra előfizetési díjjam, ez itt nem is lenne bukó. Kértem egy új készüléketiphone 6 plus. 6 hónapos voltam és hírdeték, hogy vegyek még 1 készüléket nyugodtan a meglévő előfizetésedhez! de kértek plusz 65000ft a másik előfizetésemre pluszban kértek havidijjamat. De természetesen nem szünik meg az a szám azt fizzessem tovább. Jájj de jó ez nekem. Mondom fölényesen akkor állj!! Meg szüntetem én ezt az előfizetést úgy hogy még kb 120.000ft volt a elöre fizetett opciómban. Mondja a csaj, hogy akkor is kér 65000ft dódót. Na itt Döb-Döb. Akkor a meg maradt 120.000ft -om vissza kapom? Mondja azt nem tudják vissza adni sajnos! Figyeld a hivatalos telenor topicban is ezt hajtogatták nekem, de én mint ügyfél, hogy 240.000ft iphon 6 plusz részletre, de kifizettem és plusz ehhez még aszisztáltam 135.000ft dódós előleget. És ez nekik teljesen jogos szizstéma. Én mint laikus ha előfizetést akarsz kevesebb költség, de lekötötséggel veszel telefont és plusz kifizetetik a teljes 24 havídijjadat ez után te hírdeted, hogy nyugodtan vegyél még, mert se új ként nem tudod meg venni büntető forint 65000ft és még a saját számodhoz rendelve sem ami egyik szolgáltatónál sem engedik csak telenyomor meg felelő 65000ft befizetés után ami annyit tesz, hogy a másik előfizetést is fizesd.:) Most 25.000ft és pápá lenne nekik, de ott a fránya befizetet szarom, ami ellen szolgáltatás nélkül nyomma veszne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák