Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • demmat

    csendes tag

    válasz thug85 #2490 üzenetére

    Szia!

    Elárulnád milyen autós kihangosítóról van szó?
    Nekem ugyanis egyelőre ez a legnagyobb problémám a telefonnal (még gyári 2.2.1 van rajta)
    Nálam egy Fiatban, a Blue&Me-vel dobálja el random a kapcsolatot... :(

    Kiszedtem a konfigom innen, mert egyesek szerint itt megadni ''dicsekvés''....

  • demmat

    csendes tag

    Sziasztok!

    Pár napja feltettem a holland KS9-et, viszont így holland lett a termékkódom és kiválasztani sem tudok mást. A telefon hollandul indult és van holland alkalmazásom is. Van mód ennek PAN-ra vagy legalább XEH-re állítására?
    A multiCSC-t fel lehet tenni magában (csak azt tallóznám be az Odin-ba)?

    Mi a megoldás? Help pls!
    Ez már a sokadik ROM-cserém volt, de eddig nem volt ilyen gondom sosem.

    Amúgy sok tekintetben szerintem is ez a legjobb ROM eddig, viszont nálam ezzel visszatért a jó öreg WIFI-hiba..:-( Nem kapcsol be néha, majd újraindul magától a telefon.
    Ezért is tenném újra a ROM-ot, de akkor már jó termékkóddal szeretném.
    Ja, factory reset (recoveryből) és wipe cache megvolt ROM-csere előtt és után is.

    Amúgy azt például észrevettétek, hogy ebben a 2.3.5-ben végre már nem "Előre", hanem "Tov. küld" az email vagy SMS továbbítás megnevezése?! :-)

    Más:
    Nincs véletlenül vki itt, aki Mercedes gyári kihangosítóval (Audio20) használja az ACE-t?
    Nálam az istennek sem akar működni. Párosodnak ahogy kell, viszont telefonáláskor a telefon hangszórója és mikrofonja él, nem pedig az autóé.. Az összes Android verzióval próbáltam már, de egyik sem működött jól..:-(

    Előre is köszönöm a segítséget!

    Kiszedtem a konfigom innen, mert egyesek szerint itt megadni ''dicsekvés''....

Új hozzászólás Aktív témák