Új hozzászólás Aktív témák

  • snakehb

    csendes tag

    válasz sikolymester #184 üzenetére

    Nem csak az árgép létezik. Rengeteg bolt van, ami nem tölti fel magát, de van rendes honlapja és üzlet is évek óta. Én nem online akarok rendelni. Ott van pl. egy a Pólusban (méterekre az edigitől), ahol 128 bruttó a HTC One, tehát 2 perc sétával spórolsz 70e-t. OK, 1 év bolti garival van, de onnantól, hogy a kezemben van a telefon pont leszarom a garanciát. Mondom teljeskörű bizti, azt csá. Azt se érdekel, ha akkor robban fel a pláza, amikor kijöttem. Onnatól BÁRMI gondom van, a biztosító fizet. Ha a budiba ejtem, ledobom a Margit-hídról integetve, vagy kiveszik a tessvírek a kezemből a metrón, akkor is. Ez egy csöppet jobb, mint az edigis/szolgáltatós gari ("Na akkó', kiküldjük csehbe a telcsit, azt' majd talán egy hónap múúúva visszajön, úgy hogy műkszik... vagy nem... ja, és itt egy butafon addig a 10k-s előfizetéséedhed. Köszikéremakövetkezőt!"), és olcsóbb.

    Asszonynak tengerentúlról hozattam független, használt iphone 5-öt. Évi 10k-ért a biztosító 150k-t fizet, bármi gebasz van, abból meg veszek újat, and so on...

    De persze megnézni az árgépet meg a 3 szolgáltatói oldalt nyilván már az elégséges fogyasztói tájékozódás kategóriája. Aztán meg vagy hagyod magad lehúzni, mint a sok "bemegyekaszolgáltatóhozmajdazok adjanaktelelfont"-birka, vagy nem. Én nem. Ennyi.

Új hozzászólás Aktív témák