Új hozzászólás Aktív témák

  • zolmesz

    aktív tag

    Sziasztok!
    Nálatok a wifi speciális beállításoknál az "Adaptív wifi" be van kapcsolva?
    Van erről valami tapasztalat, hogy ha gyenge wifi mellett átáll mobil adatforgalomra, akkor eltűnik a wifi jel az értesítési sávból, vagy marad, de mégis a mobil internetet használja?
    Mert most azt vettem észre, hogy ha az nincs bekapcsolva, akkor csinálja azt a telefonom, hogy megy a wifi, aztán egy idő múlva megszakad, amit régebben írtam is már.
    De ha be van kapcsolva, akkor nincs szakadás, de nem tudom, hogy ez most azért, mert megszakad a wifi ugyan, de a mobilnet megy tovább a háttérben, vagy tényleg nem szakad meg a wifi.

    Illetve egy másik érdekesség is történt tegnap. Úton voltam, mobilneten hallgattam a rádiót a Music FM alkalmazással. Aztán egyszer csak elhallgatott. Úgy néz ki, hogy a mobilnet kapcsolt szét, és csak a telefon újraindításával működött újra a rádióhallgatás.
    (egyébként ugyanezen az útvonalon 2 hete a Redmi 3S-sel végig működött az alkalmazás a mobilneten)
    Este visszafelé Youtube "hallgatás", egy darabig oké volt, majd ez is leállt, szintén csak telefon restart segített rajta egy ideig, de aztán megint ezt játszotta, úgyhogy hagytam is a fenébe.
    Wifi nem volt a közelben, most tisztán csak a mobilnet szórakozott.
    Talán bemelegszik, és leállítja magát? A fene se tudja.
    Pedig szeretném ezt a telefont, de nem hagyja magát :F

Új hozzászólás Aktív témák