Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imi1981

    veterán

    válasz bul07 #4479 üzenetére

    En már pár hónapja nem használok kijelzővédő üveget és fóliát sem és élvezem a sokkal jobb képminőséget és kezelhetőséget ! Na meg így nem ujjlenyomatos állandóan a kijelző csak alig láthatóan minimálisan (zsebben hordva letörlődik és tiszta lesz ). Amíg üvegfólia volt rajta naponta 10-szer törölgettem mert annyira ujjlenyomatos /zsíros volt a kijelző hogy nagyon zavart . Ég és föld a különbség üvegfólia és anélkül a kijelző zsírosodása /ujjlenyomattal teli rakodása között .Meguntam és sokkal jobb így. Persze ha leejtem akkor ott van a mi lesz, hát én leejtettem 3 naposan és üvegfólia volt rajta , az üvegfólia épp maradt a kijelző repedt és többet nem adott képet ! Szóval az üvegfólia vagy véd vagy nem de inkább nem . Karcok ellen jó de akkor meg állandóan bámulom a fólia miatt a rosszabb minőségű képet . En már többet erre a telóra tuti nem rakok semmi kijelzővédőt .

  • bul07

    nagyúr

    válasz bul07 #4479 üzenetére

    Üvegfólia
    Majdnem találtam egy tökéleteset, 1-1mm nagyobb lenne akkor tökéletes lenne

    [link]
    2db vásárlása esetén 0.93$/db

    Vékony fekete kerete van, viszont 1mm kisebb magasságra és szélességre is
    De mivel a fekete keret vékonyabb összegéében 1mm kevesebbet takar a kijelzőből
    (Azért 1mm és nem kettő mert, nagyobbnál 72mm és 4mm a fekete keret ennél meg 71mm 2mm a fekete keret)

    (Mellette egy régi jó méret ehhez hasonlítom mindet)

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák