Új hozzászólás Aktív témák

  • Zssom

    tag

    válasz gerner1 #12213 üzenetére

    "Most reggel, próbaképp, visszaraktam a legelső BL5 -ös fw release -t (" *5EWH9 " ... - ez a kettővel korábbi), és nálam, azzal is csak a SiM1 esetében jelentkezik..."

    Nálam augusztusban még minden rendben volt, tekjesen jól működött, szeptemberben nem hasznaltam ezt a lehetőséget, majd iktoberben a frissítés utáni napon megint kellett, akkor jelentkezett a hiba. Akkor mindkét SIM-nel hiba volt. CAjjir csak az újraindítás segített Csak hetekkel később végig próbáltam mind a 4 lehetőséget és abból azok esetében, amikor az adatkapcsolatra kiválasztott SIM-et kapcsoltam le, jelentkezett a hiba, függetlenül attól,, hogy az az 1-es, vagy a 2-es kártya volt. Ekkor jöttem rá, higy mit kell mostantól másképp csinálni, átállítani az adatkapcsolatot arra a SIMre, amelyik bekapcsolva marad. Azt higy a 2-es helyen lévő SIM kikapcsolása már rendesen működik, csak tegnap a próba alkalmával fedeztem csak fel útmutatásod alapján. Reméljük megoldják ezt is valahogy, nint annó az ujjlenyomat dolgokat🙂

Új hozzászólás Aktív témák