Új hozzászólás Aktív témák

  • DrKapocs

    őstag

    válasz bmt50 #3559 üzenetére

    Olvastam.
    Nem akarok vitába szállni veled, de szerintem nincs igazad. Ez az "esély" felvetés, ez elméleti csupán. A mai napig tudom használni a 7 éves mi2s-em, annak ellenére, hogy 5-ös droid van rajta (4-es volt az MIUI V5 kezdetén). A mai napig tudom az összes appot használni, ugyan azok vannak rajta, mint az A50-en. Korábba a Redmi 4 Prime és jelenleg az A50 is ennek leképezése, a készülékek szinkronban vannak egymással. Egyik app sem panaszkodik a régi android security-re vagy régi android főverzióra sem. Ráadásul mégcsak az MIUI-t sem frissítettem rajta meglehetősen régen, 2016 óta egy updatet sem csináltam az MIUI-n. Banki app, navigáció, stb. totálisan mindegy neki, hogy milyen szoftver van a készüléken (kivétel a root, mert az nem szeretik); megkapja a maga kis 2 GB RAM-ját, lecsíp egy picit a 16GB ROM-ból és köszönik szépen, frissülnek, jól megvannak. :) Hozzáteszem, 7 év után is alkalmas a SD600-as netezésre, facebookozásra, letöltésre, navigációra; persze ott azért már figyelni kell az optimalizálásra rendesen. De 7 évvel ezelőtt is megkapta a 2GB RAM-ot, azért az nem semmi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák