Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tylerszeged

    csendes tag

    Kezd egyre szimpatikusabbá válni ez a telefon.Rövid story: iphone 4 már kezd szétesni 2 év után,le kellene cserélni valami használható telefonra,akciósan nagyon jó áron vettem egy huawei g630at de egyszerüen túl nagy az 5 col (pl futni elvinni esélytelen) így eladtam és most keresek valami közteset ami: nagyobb mint a 4-esem volt de nem brutál nagy szóval legyen valamennyire kompakt,jól használható,normális aksival és csináljon normális fényképeket,illetve azért 1-2 évig bírja a strapát...

    Vagy vodafonnál veszem részletre vagy ki kellene fogni valamit ami megfelel az elképzeléseknek,vodánál előfizetéses alternativák: alulról jó áron a grand prime (túl fapados,se a kijelző se a vele készített képek nem gyöztek meg),vagy iphone 5c->ez meg a másik véglet,még mindig 120k-ra jönne ki 2 év után,és nem is biztos hogy jobb mint ez (vagy?/bár lehet nem is érdemes összehasonlítani).

    Így most nagyon gondolkozok hogy megvegyem ezt a 80 körüli árával,főleg hogy mindenki pozitív véleményen van használat után és nagyjából megfelel az elképzeléseimnek.

    (azért fura hogy azt gondoltam hogy 50-80k körül könnyü lesz normális telefont találni...aztán kiderül hogy nem is az)

Új hozzászólás Aktív témák