Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bnorci71

    addikt

    válasz Drughi #836 üzenetére

    köszi

    Ha az A3 / SE között vacilálsz ár/érték arányba a Samu nyer.

    nem igazán ez a szempont. A stabil megbízható rendszer mint telefon. Nem ezen élem az életem igazándiból egy buta telefonnal is ellenék csak már megszoktam hogy ha úgy adódik az ember rá tud nézni a neten valamire vagy ha az időt kel kitölteni, gyerekkel is azért a messengeren csak van 1-2 üzenetváltás.
    Tehát, hogy ennek jobb a kijelzője vagy annak nem igazán hat meg egy eszköznek tekintem, tehát amit az 5s tud jelenleg nekem az is elég lenne, de ezzel a készülékkel valami nem OK pedig még 9.3.5 van rajta. Az Iphone topikba viszont sok volt a panasz a 10.x verziókra ezért is vacillálok.

    Android a Samu után egy Sony Z1C-vel kapott még egy esélyt, de elbukott 2 hónap alatt :F
    De lehet én nekem van valami negatív kisugárzásom :D

    Reggel azon gondolkodtam feldobok egy érmét ha működik a kiválasztott örülni fogok ha nem akkor így jártam, mindkettő mellett vannak érvek ellenérvek és nem tudok dönteni.

    [ Szerkesztve ]

    "If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

  • Bardoczy

    csendes tag

    válasz Drughi #836 üzenetére

    "Kívül prémium, belül átlagos, de erre a célra nekem Tökéletes. Néha meg-meg akad, de tele van app-pal, ezek közül sok megy a háttérben, így elfogadom. Az i5s is döcögött már, ezért is cseréltem, az SE-nek meg túl nagy a felára, a tudása cserébe nem sokkal jobb.
    Ha az A3 / SE között vacilálsz ár/érték arányba a Samu nyer."

    Nem szeretnék vitát kelteni, főleg nem kötekedni, trollkodni. Komolyan nem! Már csak azért sem, mert nagyon jó fejek vagytok a topikban, az A3-al kapcsolatban többször kértem és kaptam segítséget.

    DE: az A3 nagyon nagyon messze áll az SE-hez képest, a két telót nem lehet egy lapon említeni. Az SE egy bivaly erős készülék, egyértelműen gyorsabban és akadás mentesebben fut (még egy S7-nél is, bár ez nem nagy dicsőség, tudjuk..) Az ujjlenyomat olvasó is sokkal pontosabb az iPhone-ban, pedig még az 5S-ből származik. Nyilván egy 6s-hez képest meg lassú, de nagyon :) A kamerája is mérföldeket ver az A3-ra, az üzemidő is legalább a kétszerese(!) hasonló használat mellett. Legalább.
    Még egyszer mondom, nem a vita keltése a célom, de az SE felára bőven benne van a készülékben, sőt.
    És sajnos rá kellett jönnöm, hogy a Samsung a mai napig nem képes optimalizálni a készülékeire az Androidot, pedig 2017-et írunk. Ettől még jó és szép kis cucc persze, nem bántam meg, hogy a páromnak ilyet vettem.

    Az egyetlen szempont, ami a két készülék között dönthet, hogy ki melyik platformot favorizálja, "tudásban" viszont az iPhone SE teljesen más kategória.

    Bocsi még egyszer, sziasztok!

Új hozzászólás Aktív témák