Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bnorci71

    addikt

    Üdv mindenkinek!

    telefon váltás előtt vagyok
    Tetszik az A3 volt is Samum S5mini szerettem is amíg el nem hagytam 1 dolgot kivéve hogy időnként reggelre újraindult magától. Ez nálam nem elfogadható mivel meló miatt van amikor 0-24-be elérhetőnek kel lennem.

    rákerestem az újraindulásra de nem igazán derült ki vannak-e ilyen problémák esetlegesen vagy fagyások.
    Nem akarom telepakolni mindenféle alkalmazással. Egyszerűen egy stabil rendszerű telefont akarok.
    a forma a gorilla glass és a por vízállóság a pozitívum a negatívum a mérete, de

    Az ellenfél az Iphone SE. Jelenleg 5s-t használok, de ez se stabil nálam, időnként gondol egyet és lefagy pedig a családba 3 megy gond nélkül.
    előny a méret nekem elég a 4" is és a zsebembe is elfér

    "If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

  • bnorci71

    addikt

    válasz Drughi #836 üzenetére

    köszi

    Ha az A3 / SE között vacilálsz ár/érték arányba a Samu nyer.

    nem igazán ez a szempont. A stabil megbízható rendszer mint telefon. Nem ezen élem az életem igazándiból egy buta telefonnal is ellenék csak már megszoktam hogy ha úgy adódik az ember rá tud nézni a neten valamire vagy ha az időt kel kitölteni, gyerekkel is azért a messengeren csak van 1-2 üzenetváltás.
    Tehát, hogy ennek jobb a kijelzője vagy annak nem igazán hat meg egy eszköznek tekintem, tehát amit az 5s tud jelenleg nekem az is elég lenne, de ezzel a készülékkel valami nem OK pedig még 9.3.5 van rajta. Az Iphone topikba viszont sok volt a panasz a 10.x verziókra ezért is vacillálok.

    Android a Samu után egy Sony Z1C-vel kapott még egy esélyt, de elbukott 2 hónap alatt :F
    De lehet én nekem van valami negatív kisugárzásom :D

    Reggel azon gondolkodtam feldobok egy érmét ha működik a kiválasztott örülni fogok ha nem akkor így jártam, mindkettő mellett vannak érvek ellenérvek és nem tudok dönteni.

    [ Szerkesztve ]

    "If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

Új hozzászólás Aktív témák