Új hozzászólás Aktív témák

  • BaLee

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Neoteric #29 üzenetére

    Persze, hogy nem kell.
    De valljuk be az a legegyszerűbb, ha az ember tart egy alap PC-t netezni meg erre arra, meg egy Konzolt amin játszik. És akkor nem kell két évente 2-3 konzol árányit a PC-re költeni, hogy majd futtassa azt a pár játékot ami még megjelenik rá... :)

    Ráadásul konzolon azért van választék játékokból.

    Én elsősorban azzal nem értek egyet, hogy még van aki szerint azok vesznek konzolt akik lusták/buták/kényelmesek...

    Arról már nem is beszéltem, hogy mekkora poén haverokkal együtt játszani akár osztott képernyőn, akár egy Kinect előtt ugrálva. Ilyet PC-n nem nagyont udsz megcsinálni. Max egy lanpartyn...

    (#32) mephi666: nagyon sok igazságot leírtál, viszont annyiban nem értek egyet, hogy míg az rts és az mmo tényleg teljesen PC műfaj, addig az FPS már nagyon nem. 1-2hét (hónap) alatt megszokható a kontrolleres irányítás és legalább annyira élvezhető, mint bill+egérrel.
    Anno az MW2-t Xboxon játszottam végig, utána nekiálltam PC-n is, mert tetszett és sokkal többet szenvedtem vele. És nem az automata célzás miatt, mivel konzolon azt egyszerre kikapcsoltam, csak zavaró volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák