Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz BaLee #13 üzenetére

    Az meg a másik hogy konzolon tolni egy stalkert bűn szerintem:D nem is az irányítás miatt, hanem ez pont nem az a játék amit fotelből heverészve kell játszani, konzolra nem is szabadna ilyet kiadni mert tényleg lebutítás lenne a vége sajnos, Nekik elhiszem hogy tényleg pc lesz az elsődleges attól függetlenül hogy tegyük fel konzolra többen fogják megvenni amit kétlek, vagyis többen fogják mert pc-re nem igen veszik majd. Számomra hitelsebbek nem úgy mint az amerikai pénzéhes microsoft vagy activision.

    [ Szerkesztve ]

  • Neoteric

    addikt

    válasz BaLee #28 üzenetére

    Ezzel részben magadnak is ellent mondtál.
    Nem kell konzol ahhoz, hogy kényelmesen tudjál, fotelből játszani. ;]
    (hasonlóan szoktam a kontrollerer játszható játékokat játszani énis amúgy)

    PSN: ne0teric_sAN

  • mephi666

    nagyúr

    válasz BaLee #28 üzenetére

    egyik ismerősöm nem számít egyáltalán buta embernek, it-szférában dolgozik többször annyiért, mint én és kettőnk tudását össze sem lehet hasonlítani, annyival gyakorlottabb sokkal több téren... ő azért vett boxot, hogy időnként, ha összejön náluk egy baráti társaság és iszogatnak, akkor tudjanak hangulatos konzol-exkluzív játékokat nyomni :K ott van erre csomó arcade-játék, ami kielégíti az emberek igényeit...

    én inkább így látom az egészet: (mindenféle flémkeltő szándék nélkül)
    pc-re: fps/mmorpg/rts-ek valók... ezek lehetnének exkluzívak is akár, mert szerintem pc-n a legjobb velük játszani... (versenyeknél meg az a problémám, hogy alig adnak ki olyan játékot, ami split screen módot is támogat :( ...pedig 2controller, vagy controller+bill vezérléssel el lehetne szórakozni...)

    konzolra:
    rengeteg olyan arcade játék, amik könnyed kikapcsolódást nyújtanak coop/vs módban... sportjátékok, arcade versenyek, sf/tekken kaliberű verekedős játékok... és még lehetne bővíteni a listát... összetettebb játékokat én szerintem nem tudnék élvezni konzolon...

    a fő problémám pedig a következő: próbálnak csomó címet áttenni más platformra profitmaximalizálás miatt és ennek a felhasználói élmény látja kárát... pl. fps-ekben csomó címnél belefutottam abba, hogy (szerintem) a konzolátirat miatt impotens lett a pc-s irányítás is és ez totál elvette a kedvem :( a másik meg, hogy totál leegyszerűsítik rengeteg helyen a játékmenetet is, hogy konzolon is megkapja az ember a "könnyed szórakozását", de pc-n ez már idegesítően egyszerűvé teszi az egész játékot... legfrissebb példának itt az avp-t tudnám említeni... ezt annyira egyszerűvé tették a csomó interakcióval/gps-el, hogy semmi kihívást nem jelentett... (gondolom azért, hogy véletlenül se akadjon el benne senki és nehogy kivegye a lemezt, aztán betegyen mást helyette)

    ui: hogy on is legyek: a stalker-t eddig nem vittem végig... időnként belekezdtem, de valahogy hosszú távon mindig meguntam... szerintem adok neki a hetekben neki egy újabb esélyt, hátha rákapok az ízére :B ...a pc konzolok elé helyezése meg ennél a játék(stílus)nál kimondottan tetszik... soha nem tudom megszokni, hogy fps-t controllerrel irányítsak :(

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák