Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Dilikutya #613 üzenetére

    a bőven jó és az elégséges közt azért van különbség:) kis pentiummal is lehet játszani és gtx750-nel is, de mindjárt másabb g4560-nal +1050-nel, és megint másabb i5-tel és 1060-nal v 1070-nel, és megint másabb i7-tel és 1070/1080-nal stbstb
    megint egy dolog ha valakinek elég 20-30 közti min. fps, az megint más ha vkinek min 30 kell, vagy fix 60, vagy 144
    itt arról volt szó 5 év múlva mi lesz, most kb technikai forradalom volt, nem tudom mi ezen olyan bonyolult
    konzum vonalon 4 core + 4 ht volt a csúcs, ez duplázódott 8+8-ra, viszont nem áremelkedéssel - ha ezt az intel vágta volna ki, cpu min 2-300k és lap alá 50, ahogy volt is ilyen, 6 magos i7-et nézegettem egy darabig 140-50 körül, de mellé a lap is kb 100 volt...:) -
    az, h itt nálunk 5 év múlva olcsó jánosnál mi lesz a standard se a programozókat se senki mást nem érdekel
    ennyi volt a zen érdeme, intel 5-6-7 év után most valóban fejleszt a következő gennél ticktacktockbummmmm verzióban, elég látványos lesz 6 fizikai magos cpu a sok 4 magos korájhét' után
    amd is össze tudja kapni magát, most biztos bepörögtek a cpu eladásaik, vga szintén, tudják csiszolgatni a zent és zen2-t kellően előkészíteni

    azoknak meg akik fikázták itt a zent, h gondok voltak az elején, voltak, első gen core i-nél is volt ugyanennyi, ha nem több:) csak ugye az régen volt, nem emlékszünk már rá...ez teljesen új architektúra, menet közben lesz stabil verzió, ram gondok se annyira vészesek, csak oda kell figyelni milyen chipet szeret/nem szeret
    az ellen drukkerek neki köszönhetik a leendő 6 magos i5-öket
    egyébként komolyan nem értem, intel mintha fuldokolna, ilyen kapkodást ekkora cégtől érdekes látni

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák