Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bishoplogan

    senior tag

    válasz TazLeacher #50 üzenetére

    Egyetértek. Egyébként túlélő-horrorként megállja a helyét, de csak úgy, hogy a legnehezebb fokozaton viszed ki. Kezdő és normál fokon még mindig "árkád" gém, de nagyon hangulatos játékmenete van. Igaz, nem túlélő horror játék, hanem egy szimpla akció, telis tele nagybetűs hangulattal. megijedni nem fogtok. EZT garantálom! Sajna ez van. Nem lett parás rész. Arra ott van a Dead Space. Abban a gémben fokozott figyelemmel kell továbbhaladni, minden egyes méternél el kell gondolkodnod azon, hogy "remélem nem fogok megijjedni" szituval. A resi 5 nem ilyen.

  • hito

    nagyúr

    válasz TazLeacher #50 üzenetére

    Ez a Te véleményed, az enyémet már leírtam. Aztért még annyit hozzátennék, hogy ha ezek nem zombik akkor nem tudom mik (esetleg UFÓK?). A túlélő-horror mivoltát megkérdőjelező pedig: szerintem horror (én legalábbis keményen össze tudom szarni magam tőle) és ráadásul túlélő is, mert túl kell élni, ugyanis az életedre törnek a "nem-zombik"
    De egy dologban talán egyet tudok érteni veled, vagy legalábbis elgondolkodtató, hogy a zombik ugyebár agyhalott emberek, ezek a teremtmények viszont határozottan kommunikálnak egymással, beszélgetnek. Viszont ha jól megnézzük a zombi, mint jelenség is kezd egy picit eltorzulni, hiszen nem egy filmben elkezdtek okosodni/gondolkozni. Ami szerintem szintén nem baj, ma már ki lenne kíváncsi egy előrenyújtott kezű, hörgő, lassan közeledő alaktól megijedni. Update-elődnek ám ezek a teremtmények is, itt is hódít a ma oly divatos innováció, gyorsulnak, okosodnak de hiba lenne nem zombinak nevezni őket, mert azokhoz állnak a legközelebb, sőt belőlük fejlődtek ki. ZOMBI-EVOLÚCIÓ van itt kérem szépen, nem vitás :DDD

    Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Új hozzászólás Aktív témák