Új hozzászólás Aktív témák

  • hito

    nagyúr

    válasz TazLeacher #50 üzenetére

    Ez a Te véleményed, az enyémet már leírtam. Aztért még annyit hozzátennék, hogy ha ezek nem zombik akkor nem tudom mik (esetleg UFÓK?). A túlélő-horror mivoltát megkérdőjelező pedig: szerintem horror (én legalábbis keményen össze tudom szarni magam tőle) és ráadásul túlélő is, mert túl kell élni, ugyanis az életedre törnek a "nem-zombik"
    De egy dologban talán egyet tudok érteni veled, vagy legalábbis elgondolkodtató, hogy a zombik ugyebár agyhalott emberek, ezek a teremtmények viszont határozottan kommunikálnak egymással, beszélgetnek. Viszont ha jól megnézzük a zombi, mint jelenség is kezd egy picit eltorzulni, hiszen nem egy filmben elkezdtek okosodni/gondolkozni. Ami szerintem szintén nem baj, ma már ki lenne kíváncsi egy előrenyújtott kezű, hörgő, lassan közeledő alaktól megijedni. Update-elődnek ám ezek a teremtmények is, itt is hódít a ma oly divatos innováció, gyorsulnak, okosodnak de hiba lenne nem zombinak nevezni őket, mert azokhoz állnak a legközelebb, sőt belőlük fejlődtek ki. ZOMBI-EVOLÚCIÓ van itt kérem szépen, nem vitás :DDD

    Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Új hozzászólás Aktív témák