Új hozzászólás Aktív témák

  • MDanny

    senior tag

    válasz Milestone2 #918 üzenetére

    Egyszerű. Nem értem miért írsz le olyat, ami egyértelmű, de lehet valakiben inkább kétséget ébreszthet, mondván lehet Telekommal nem működik. Leírod finom megfogalmazással, hogy nem tudod működik-e, ez számomra majdnem olyan, mint egy kérdés, főleg azután, hogy a szolgáltatóknál gyakori, hogy többször kell kérni az aktiválást, miközben arról tájékoztatnak, hogy aktív. Leírod, hogy nem érdekel, de szóba hozod. Nem érdekel egy olyan, ami a jövőben egyre fontosabb lesz és ez a telefon ráadásul még alkalmas is rá. Semmi baj, amik engem nem érdekelnek, azokat nem is feszegetem, de nem vagyunk egyformák.

    Már amikor betettem korábban képet a V10.3.2.0 frissítésről, akkor is furán reagáltál.

    A napokban leírtam, mint VoLTE használó, hogy mit tapasztaltam a frissítés után, gondoltam más számára is hasznos lehet. Ez a jelek szerint senkit sem érdekelt, aztán volt, aki beleszaladt, miközben fontos számára a dolog. Fura egy világ ez...

    Valószínűleg teljesen felesleges még benézni is ide.

    Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

Új hozzászólás Aktív témák