Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CoctoPerkins

    csendes tag

    válasz pècsimunkás #1885 üzenetére

    Kösz a segítséget.
    Mindegyik frissítéssel lassabb lett a telefon emlékeim szerint, sok lépésben lassult le. Volt jól érzékelhető lassulás is egy-egy frissítés után. Nem emlékszem már, hogy mikor kezdett el rezegni a léc, hogy leváltsam (kb. két éves korában), már akkor csak árnyéka volt az újkorinak a készülék. Mostanra persze sokkal rosszabb lett a helyzet, sokkal lassabb lett a telefon.
    Szerencsére vagy sajnos már évek óta nincsenek rá frissítések, így megállt az érezhető lassulás, meg nincs is sok elvárásom vele szemben. Már jó ideje tud olyat is a telefon, hogy alvó állapotból a képernyő ébresztése akár több, mint HÁROM MÁSODPERCBE TELIK a fizikai bekapcsolás gomb megnyomása után. Meglepődtem, amikor ezt először tapasztaltam. Gyakran nem jönnek meg az értesítések időben, stb. szóval a használhatóság határán van már számomra is, gyakorlatilag nem lehet benne az újkorira ráismerni.
    Erre a lassulásra, használhatatlanságra még a legjózanabb gondolkodók is keresnek megfelelő összeesküvés elméletet a laposföldes szeánszokon :).

    Felőlem magyarázhatja az általános lassulást a régi hardverre nem optimailzált új kiadású szoftver.
    Gondolom minden telefonnál ez van egy idő után, az új programok aránytalanul rosszul futnak majd rajtuk.

    Egyébként nincs annyira szükségem új telefonra (a céges telefonért sem vagyok odáig és még vagy két évig várhatóan nem is lesz jobb), mint amennyire vágyom már egy jó készülékre. Tehát nem a valós szükséglet, hanem inkább a fogyasztói vágy ösztökél most, azt hiszem ezzel nem vagyok egyedül.

Új hozzászólás Aktív témák