Új hozzászólás Aktív témák

  • klaya86

    senior tag

    válasz dastier #1948 üzenetére

    8k minősége szerintem fos, 1 perc közel 500mb. Egy 4k60fps oda vissza veri.
    Gt2-vel kapcsolatban nincs tapasztalatom, viszont nemrég váltottam s21fe-ről, amiben szintén snapdragon 888 van, ahogy a sima gt2-be. Nos,nekem sebességben nincs különbség a gt2 pro és az S21fe között. Teszteltem is, mikor még megvolt a Samsung. Viszont játékok alatt a gt2 pro jobban teljesít. Ultra grafikán a Call of duty meg sem nyekken, 39 fok körülire melegszik max eddig (nyáron passz). A Samsung snapdragon 888al hight grafikán 43-44 fok volt és előfordult, hogy emiatt a COD pillanatra belaggolt. A gen1 ilyen szempontból sokkal jobb valóban. Normális felhasználás mellett nulla különbség. A Samsungba 8gb RAM volt,a gt2 proba ugye 12. Szerintem semmi különbség. Én azt mondom, a gt2 pro jobb(kamera, processzor, kijelző),de ugye drágább is. A sima gt2 viszont szintén jó telefon,ami bármire elég kb. Úgy tudom a hűtést is sikerült jobban megoldani ott a többi 888al szerelt telóhoz képest. Aqua.hu-n most nézem,142 a sima gt2. Szerintem az rohadt jó ár érte. A gt2 pro ugyanott 190.(8/128) A felárat én azt mondom megéri így, 8/128as kiszerelésben. A 12/256os gt2 pro 240 legolcsóbb hivatalos helyen. 100 ezer Ft azért már combos különbség. Nem feltétlen használod ki gyakorlatban. Ha ár érték arányt nézem,a 142 ezres gt2 szerintem baxott jó ár most.

Új hozzászólás Aktív témák