Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz l4ci #8732 üzenetére

    Még nem néztem azt az eventet, de "általánosságban" is elmondható, hogy ez az "Exkluzív" széria végre visszahozta azt a kihívást, amit a játék régen adott...:R Néha persze ez is túl könnyű... de néha TÉNYLEG össze kell kapni az embernek magát, ha meg akarja nyerni. Ami (szerintem) tök jó dolog! Legyen nehéz, legyen sikerélmény, ha nyersz.:K Az, hogy befutsz 2-3 km előnnyel kávézgatva, nem az!

    Én pl. kifejezetten örülök, ha pl. Te, vagy Petya25 megy egy jobb időt, mivel elsőre megdönteni nem egyszerű. Sajnos sokszor a játék nem is hagyja! A legtöbb event alatt ott az arcképetek, hogy ellenetek lehetne versenyezni. Miután megvan goldra!

    Márpedig újrafutni nem fogok egy goldos futamot, amíg van más dolgom, szóval az összehasonlítás jellemzően elmarad. Marad a TT, ahol - ha van rá időm -, rengeteg nekifutást képes vagyok belefeccölni a jó időbe - de ott másodpercekről beszélünk. Ezért nagyon jó, hogy már nem kell drive-ra költeni és duplázott a szerviz-csík is...

    Ui: ha nincs jó idővel ellenfél, akkor jellemzően első/másodikra megvan és megyek tovább: néha hagyom B csoportos idővel is, ha nem "kell" jobb/később ráér javítani.

    [ Szerkesztve ]

  • DigitXT

    félisten

    válasz l4ci #8732 üzenetére

    Mi az, hogy nem nyerhető online? Nekem simán beadott téged...:K
    Igaz (ne sértődj meg, de:D) mezőny közepén guruló versenyzőnek.
    (Eleve a rajtrácson is oda rakott, meg a 2:20-as idő sem dobogós.)
    Már ha arról a 3 körösről van szó, ami a második fülön található.:D

    Ha nagyképű akarnék lenni, mondanám, hogy pite volt. Másodikra!
    Elsőre ütközésekbe keveredtem, többekközt egy 60RR taggal LOL.

    Másodikra viszont kikerültem a balhét, és simán megnyertem.:R
    Összesen egyszer csúsztam meg, azt megfogtam, utána óvatosabb
    voltam. Nem kell, ill. lehet 400-zal belemenni a kanyarba... Van rajta
    fék is: 445-ről akár 360-ra is vissza tudod fogni, kigyorson meg 380+

    Elképzelhetőnek tartom, hogy gyengébb botokat adott nekem.:R
    Mindenesetre egy vacak 2:04 összidővel sétagalopp volt. Kis túlzást
    megengedve. Semmi segítséget nem kapcsoltam be. Talán azért.;]

Új hozzászólás Aktív témák