Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    nagyúr

    válasz l4ci #6678 üzenetére

    A megoldás egyszerű (bár ez elkeserítő lehet): egyszerűen gyorsabbak nálad.:DDD
    Vaaaagy...! Néha bugzik az Endurance, és mivel véletlenszerűen ad be előzendő
    botokat, lehet, hogy valakinek bedobott jóval többet. És nekem olyan is volt már,
    hogy egy-egy előzést "nem adott meg", azaz megelőztem a botot, de nem adott
    plusz időt. Viszont a hivatkozott Hunterben sajna nem barátok mennek tuningos
    autóval annyit, hanem a botok. Kiléptem már, és akkor is: alap autóval nem akar
    összejönni a második helynél jobb. Mindegy. Rámegy egy tuning, talán akkor.:B
    Vagy csak gyorsulnom kéne, mert mindenhol én sem vagyok egy atomvillanás...

    Szerk: főleg ezzel a "fostalicska" almával.;] De legalább hihetetlen élmény volt a
    krúzolás tegnap a Mount Panorámán visszafelé.:B De előrefelé is eszembejutott,
    hogy a One X-en mit lehetett még "csak sejteni"! A hosszú egyenes jobb törését:
    azt kellett tudni, hogy lesz ott vmi faféle jobbról (leginkább egy zöld paca!), na ott
    jön a törés egyben ugye a féktáv kezdete is, de attól függ, milyen autóval érkezel.

    Hadd ne mondjam, hogy most még a pályabírók kerítése is tisztán kivehető.:C
    De tudjuk, hogy nem számít a szép grafika, lényeg a tempó: anyáztam is Ericre,
    mikor az első próbálkozásra belecsattantam a "visszafelé menetben"! Mivel nem
    számítottam rá, hogy ennyire fakezű, hogy 1 km lemaradással érkezik. Így csak
    másodjára lett meg a kihívás, hiába volt majdnem fullos az autó.:( Amúgy ez az
    Eric a végén is "bizonyított": az Elimination-ben úgy lemaradt, mint a borravaló...

    [ Szerkesztve ]

    https://hardverapro.hu/apro/ibike_mono_adventure_3000w_sok_extraval_elado/friss.html

  • cuebler

    senior tag

    válasz l4ci #6678 üzenetére

    endurance-t emiatt eleve úgy nyomok, hogy repülőgép-mód bekapcs, endurance elindít. ha minden jó, akkor 9,2-10,3 km a táv, amit "hozni" kell, majd repülőgép-mód kikapcs. azt az öt-tíz másodpercet még a rr3 szerver sem veszi észre :C

    "Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

  • klb_coco

    csendes tag

    válasz l4ci #6678 üzenetére

    Nem kell kilépni! A bevált taktikám: ha látom, hogy endurance futam lesz akkor kilövöm a netet, belépek az autó választáshoz és elindítom a futamot. Amint megjelennek az ellenfelek a net visszakapcsol és indulhat a verseny.
    Én google+ profillal játszom és nem szokott kijelentkezni. A teljesítendő táv 9-10km közt szokott ezzel a módszerrel lenni.
    Egyetlen dolog kever be kicsit, amióta beléptem egy csapatba onnan berak ellenfelet még kikapcsolt net mellett is de nem teljesíthetetlen távokkal.

    [ Szerkesztve ]

  • Gyurma_13

    tag

    válasz l4ci #6678 üzenetére

    Nekem az a taktikám, hogy nem taktikázok :)
    Szerintem az hátrányt okoz, ha visszaveszel bármi okból, amiket meg is említettél párat.
    Én azt vettem észre, hogy akkor tudom a legnagyobb távot kihozni, ha megyek mint a veszedelem és nem veszek vissza a sebességből semmi miatt.

    Silverstonban Spaban és indyben a vissza fele pályán elég sokat hoz egy-egy jó levágás. A Spa az gondolom mindenkinek megvan, de a Silverstoni az nem biztos...

    Ja, és DigiXT jól mondja, gyorsnak is kell lenni :))

    pár extrém nehezet copyzhatnál, hátha kedvünk lesz versenyezni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák