Új hozzászólás Aktív témák

  • Lirion

    addikt

    válasz urby01 #887 üzenetére

    Szerintem is gerinctelen húzás, hogy nem lehet 100%-ot teljesíteni gold nélkül, de:
    1. ennek a játéknak nem célja, hogy bármikor is befejezhesd, hasonlóan, mint egy mmorpg, aminek sosincs vége, amíg tolják ki a frissítéseket
    2. tény, hogy a legjobb autók egy részét csak goldból lehet venni, de a másik része elérhető simán R$-ből is és nincs olyan gyártó, akinek ne lenne R$-ből megvehető autója.
    3. ha havonta rászán valaki 3000 ft-ot (mint egy havidíjas játékra), akkor lassacskán azért lehet haladni és itt még egyszer megjegyzem, hogy a játéknak nem célja, hogy 100%-ra teljesítse valaki, mivel nem jár érte semmi..
    4. Gold költés nélkül is lehet kb. 75%-ra teljesíteni mindent
    5. vannak olyan szériák/autók, amikkel nem biztos, hogy szívesen versenyzel, csak azért költeni azokra, hogy meglegyen a %, semmi értelme. Én pl. nem szenvedek a porschékkal, a ferrarikkal, a hyundaijal vagy a veterán shelbyvel.. úgyse fogok soha azokkal versenyezni..

    Lehet itt sírni, hogy így drága, úgy drága - igen, az és köcsög dolog, hogy nem vehetsz meg minden autót R$-ből, de azok nélkül is lehet élvezni a játékot, mivel, harmadjára is leírom :), nincs vége, nincs befejező futam, sem jutalom. Semmi.
    Én az 1.12-es és 1.2-es (prestige) verziót is 100%-ra megcsináltam és utána is csak a 2-3 olyan kocsival versenyeztem, amire nem kellett semmilyen goldot költeni (bmw m3, nissan sumo, agera r nélkül, bugatti, camaro, audi r8). Így gyakorlatilag elpazaroltam egy adag goldot a semmire. Most már azt tekintem 100%-nak, ha minden megcsináltam, amit R$-ből meg lehet, a goldos részeket meg hagyom a p*csába és vidáman versenyzek. :)

    vajon majd azzal a profillal engedik a frissitéseket??
    Lehet offline is játszani, úgysincs előnye az online játéknak, ha már csites profillal kezded. Simán kimásolod a mentést és reseteled a játékot frissítés előtt, fb-ból, gc-ből, google+-ból kilépsz és mehet a frissítés. Aztán mentés vissza és folytatod offline... Vagy csinálsz új fb profilt és azzal lépsz be.

Új hozzászólás Aktív témák