Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz Zozzy94 #427 üzenetére

    Azért fizettem, mert tetszett a játék, és nem gondoltam, hogy ekkora lehúzás lesz:
    a Car Packot még 1.1.12 alatt vettem, mert kvázi-megérte. (Nekem. Úgy tűnt...:B)
    Erre mit nem lehetett a frissítés után venni? Bingo. Car Packot. Nehogy már ugye!

    A drive-ra volt 50 goldom (100-hoz segítettem be zsetonnal). Most nem azért, de
    ha óraátállítgatással csalod elő a végtelen drive-ot, meg a végtelen napi bónuszt,
    akkor ennyi erővel beállíthatnád a 100 milkós tőkét is, mert már az sem normális.

    Miért kellett 4 drive? Mert ha hibáztam a körben, akkor javítani akartam. Ha erre
    máshol hibáztam, akkor arra is oda kellett figyelnem. Ha úgy számítjuk, hogy az
    első nekifutás veszett fejsze nyele (mert nincs a fejedben az összes autó+pálya
    kombinációra az összes féktáv, a max. kanyarsebességek, meg az ilyenek), úgy
    a második, harmadik nekifutásra lehet értékelhetőt javítani... Sokszor tizedekről
    van csak szó, máskor meg benne maradt pár másodperc is - ezeket akartam az
    összes TT-n megtalálni. Ilyenkor viszont nem opció, hogy kilépek, órát átállítok,
    visszalépek, újra nekifutok: ez teljesen kizökkentene. Fogd fel úgy, hogy az első
    a felvezető kör, a második a gyors kör. Amiből közvetlen utána jöhet MÉG kettő.
    Ha kilépek, az olyan, mintha kimentem volna a boxba, és hideg lenne a gumi.:DDD

    Eleve ez az óraállítós cheat csak offline működik, én meg online játszok, ahogy
    a TT leaderboardok is csak online jönnek elő: egy Top100 idő szerintem már jó.
    Most töltögettem picit újra a 4* drive-ot, így több helyen tudtam ilyen időt futni,
    megverve a korábbi önmagamat... Még mindig a megkeresett goldokat költöm:
    ha csak kötelező kiadásokra költöd, az elején bőven kitart. Minden másra ott az
    R$. Abban momentán 150KR$ mínuszban vagyok: ennyit kellett volna farmolni,
    vagy venni esetleg. Lehet venni milliókat is, csak ~27KHUF egy "picit" drága.:D

    *: ötödiket nem tudok venni, hiába van goldom rogyásig, kell hozzá driver level.
    (Az is jön idővel.) Ha Téged nem motivál az online TT, akkor magyarázhatom...

    Ui: ne a napi 100%-os bónusszal duplázott értéket vedd már alapnak, kérlek!:DD
    Totál megtévesztő, hogy 35K a "fizetés". Aztán kiderül, hogy ebből lejön a clean
    racing bónusz (ami vagy van, vagy nincs, de legalább egy része biztos nincs), a
    maradék fele meg cheattel erőszakolható ki a programból. 15725 lesz az, nem?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák