Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz hcl #48 üzenetére

    a Duke Nukem foreverre is azt mondták sokan,hogy már bőven jó lenne a régi Duke 3d modern köntösben,és tényleg van benne valami,mégse jött össze...Valahogy nem mindennek áll jól pedig az új köntös,igenis van igény az ilyen "régi" dolgokra is,gondolok pl.a Serious Sam HD-kre is.No ott is merték megcsinálni a régit modernebb köntösben+netes hentelés,és jó is lett...
    A foreverrel is annyira újitani akartak,hogy bukta is lett,és közben SEMMI szükség nem volt rá.Jó példa még a Starcraft 2 is,de tutira veszem,hogy egy mai grafikájú Carmageddont is kajálna a nép rendesen ;]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • Morden24

    nagyúr

    válasz hcl #48 üzenetére

    Én tuti nem fizetnék egy Doom remake-ért, amiben csak annyi változik, hogy jobb a grafika. Akkor már inkább játszom a régit a régi grafikával.
    És szerintem a legtöbben így vannak vele. A régi motorosok le sem tojják, az újaknak meg kevés lenne a labirintusos kulcskeresős játékmenet. Kevés volt az már 10 éve is.

    Sectumsempra - For Enemies

  • Morden24

    nagyúr

    válasz hcl #56 üzenetére

    Lehet igazad van, bár valahogy nehezen tudom elképzelni, hogy egy sima grafikai update olyan sok fizető embert vonzana.
    Egyébként én a Doom3 koncepciót nem tartottam marhaságnak, a végeredmény mondjuk vegyes lett, engem sok dolog bosszantott benne (a zseblámpás dolog nem ijesztő meg hangulatos, hanem idegesítő és blőd volt, a játékmenet meg a nem túl sok megrendezett paráztatós/stresszes jeleneten kívül uncsi és egysíkú volt, ráadásul klasszikus "egyszer végigszenvedős horrorfilm", azaz másodszorra már semmin nem tudsz megijedni, és ezzel az egyetlen érték ki is veszett).

    Az FPS-ek "jövőjeként" én annyit látok, hogy vagy valamit konkrétan multira terveznek, és ezért satnya a single player rész, vagy intelligensebbé és sokrétűvé válnak single játékként, mint pl. a Deus Ex.
    A "klasszikus" FPS-ek szerintem ott vannak, ahová valók: több, mint egy dekáddal a múltban. Persze ez szigorúan az én véleményem, és egyáltalán nem biztos, hogy fedi a piaci igényeket :K

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák