Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz #08052480 #46 üzenetére

    Nem értem mit nem hiszel el a 60 fps-n, ha egyszer azzal magyarázzák a rengeteg fejlesztést akkor miért ne? Talán annyira hihetetlen? o.O

    Nem, csak túl sok okosságot hallottam már a fejlesztőktől más játékoknál, aminek épp az ellenkezője lett végül. Lásd az új AvP-t a "fantasztikus" dx11-es effektjeivel.
    De ha őszinte akarok lenni akkor simán el tudok képzelni 60 fps-t, szvsz a grafikája nem nagyon jobb mint a mass effect 2-é.
    Ez persze nem rossz eredmény, csak nekem nem ugrik ki az állkapcsom a gyönyörűségtől.

    Másik: korszakalkotó? Csak az a korszakalkotó, ami a legújabb csili-vili effekteket használja?

    Nem, de egy techdemó mitől mástól lenne?
    Amúgy ha úgy nézed a megatextures is csak egy csili-vili feature.

    RPG??? Mikor akart ez a játék RPG lenni? Soha...

    Hát nézd, ha ez annyira sem lesz RPG, hogy a dialógusoknál alternatív opciók legyenek meg a karaktert még alapszinten sem lehet majd fejleszteni, akkor ez a játék nálam máris negatívból indul. Egy ilyesféle "sandbox" világnál ez azért elég alap.

    Természetesen nem egy Falloutra számítok (az nem is jött úgy be), de akkor is.

  • Morden24

    nagyúr

    válasz #08052480 #46 üzenetére

    Komoly. Szerintem egy kifejezetten jó látványvilágú játék. Hozzátenném, én összképet nézek, abszolút nem érdekel, hogy egy-egy részlet esetleg szar, vagy gyengén textúrázott stb.

    Mondjuk ehelyütt hozzáteszem, hogy a grafika nálam másodlagos. Én a mai napig "szebbnek" látom a Deus Ex-et, mint a Crysis-t.

    Egyébként a legtöbb ember, aki látta nálam a Dante's Inferno-t, ugyan hanyatt nem esett tőle, de látványosnak találta. Persze ha konkrétan a látványvilág nem tetszik (ilyen pl. nálam a Warcraft 3, vagy éppen a WoW... rókázok a dizájntól), az megint más tészta. Ha meg a játék sem jött be, akkor nyilván könnyebben is köt bele az ember az apróbb részletekbe :K

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák