Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    Nem tudom mit sírnak is sokan, hogy ilyen meg olyan rossz lesz, meg hogy csak a grafika fogja eladni a játékot. Még bőven nincs kész, ráadásul a PC verzió szebb lesz, mint a konzolos verziók. Több, mint fél év van hátra a megjelenéséig, várjuk meg meg a végét! A hamarosan induló QuakeCon-on valószínűleg kapunk új infókat róla.
    Én abszolút nem aggódom ilyen dolgok miatt, hiszen jól ismerem az id Software munkásságát és minden játékuk kiváló lett, minden szempontból. Azon, hogy kinek mennyire tetszenek a játékaik, r*hadtul felesleges vitázni, ízlések és pofonok!

    A tech4 megjelenése után több évvel is áll-leejtősen szép volt. A még még fejlesztés alatt álló Brink nevű játék is a tech4-et fogja használni és ronda lesz? Én azt nem merném rondának nevezni. A tech4-et még például a Quake 4-ben és az új Wolfensteinben használták fel, de ezeket nem az id Software csinálta, azért lettek olyan szutykok!
    A tech5 szintén OpenGL motor DX9-es kódokkal (ez gondolom a konzolok miatt).
    Remélem a kedves f*kázók belegondoltak abba is, hogy az id csapatának létszáma igencsak csekély, így alapból jóval több időbe telik összerakni egy játékot, mint egy nagy csapatnak!

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák