Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Create. #293 üzenetére

    azt mondtam én is, aki mindennel IS akar játszani jobban járhat a 2060-nal, én játékaimmal nem volt semmi gond, pedig friss és nagyon régi is volt benne, teljesen defaulton használtam az 5500xt-t
    ha már nv jelenlegi árak mellett akkor sem 2060-at vennék, értelmes 130e fölött, 2060s + 25-30e, ha 2060-ra van pénzem arra is, ha 2060s-re már nincs, akkor igazából 2060-ra sem volt ( :

    yericho800
    nem volt hívásom ma ;]

    BerserkGuts
    a gyártók már megszavazták, ha nem lenne rá valós igény akkor nem gyártanának belépőnél jobbat, tápból is lehet venni 15e ft-osat, meg 30-40e ft-osat ugyanakkora teljesítménnyel, utóbbi abban jobb h _sokkal_ halkabb/passzívan tud működni, modu, és hatásfokban, elég sokan keresnek tápos topikban ilyet, pedig nem lesz tőle több fps, ahogy a 20e ft-os hűtőtől se lesz, csak mondjuk még akkor is néma ha prime blendet küldök a 8 magos cpu-ra
    ettől nem igénytelen akinek jó a hangos komponens is, én sem vagyok igényesebb h nekem a nagyon halk/néma jó, egyszerűen nem bírom elviselni a hangos dolgokat, és akár cpu hűtő, akár táp, akár vga, már csak emiatt is jelentős árkülönbségek vannak köztük
    vehetnék 2070s-t, akár 2080s-t is, de nem fogom támogatni egyik gyártót sem abban h egy sz@ros vga ér annyit, mert nagyon nem ér annyit, az elvi határ nálam a 150e ft,- azt még pár ezer ft-tal kitolnám - de már az is durván sok vga-ért
    nemrég forzáztam xbox x-en, igaz 30-60fps és nem ultra 4k, de az a gép kompletten sokszor lőhető 120e ft-ért boltból, abban csak a nyomorult hdd zavar :d -, sajnos fps-re nem jó, különben eszembe sem jutna már pc-t játékra használni, ha a következő gen 200e ft is lesz az egy jobb kategóriás 2070s ára, és sehol nincs még mellé a körítés , ami szintén annyi legalább
    szerencsére engem ezek a bf, rdr2, akármilyen csodák nem érintenek, doom alá nem kell nagy vas, forza már éhesebb, többit megnézem, megunom, van amelyiket 5 perc után, van ami 10 percig is leköt ( : a rage2 volt amivel több órát elbohóckodtam, de felcseszett h mindig ugyanazok a küldetések vannak más köntösben, dögunalom, uninst :d

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák