Új hozzászólás Aktív témák

  • ingyom007

    tag

    válasz Csapoati #106 üzenetére

    Erről a szimulátor vitáról annyit írnék, hogy akik képesek leárkádozni akármelyik szimulátornak nevezett játékot azoknak ahhoz sincs fogalmuk, hogy mit is jelent az, hogy szimulátor. Nekem eredetiben meg van a pCARS meg az Assetto is teljesen korrekt kis szimulátor szerintem mind a kettő annak meg külön oka van, hogy miért játszok egyszerre mindkettővel. Tényleg ezen nincs mit vitázni szimulátorok és kész!

    De amit a legjobb szimulátornak tartok az az iRacing de csak egy dolog miatt ami miatt én nem játszok vele(drága) és ezt nem úgy értem hogy ez jobban szimulátor mint a többi hanem a membership nem életreszóló. Így a pistikék akik minden segítséget benyomva tolják az általuk leárkádozott pCARS-t vagy Assettot nem fogják megvenni az iRacinget így ott jobb a community. A pCARS 2012 óta meg van és sajnos a multi tele volt már fejlesztés alatt is tehetségtelen idiótákkal akik rólad fordultak be vagy első kanyarban kitorpedóztak. Pont ezek az emberek lesznek azok akik leshiftezik vagy árkádozzák azokat a címeket amik semmivel nem érdemelték ki, hogy ilyen kis romlott természetű pistikék játszanak velük.

Új hozzászólás Aktív témák