Új hozzászólás Aktív témák

  • ez_meg_emaz

    őstag

    válasz --Disztroj-- #25 üzenetére

    Jo az ugrabugra rész nélkül lehet hogy hent lett volna mindenesetre én nehéznek talátam vmiért(valszeg saját hibámbol - olvashattam volna forumot stb).
    Abban meg egyetértek hogy nem kell a 2 gamet összehasonlítani. Nekem is kicsit uncsinak hatott a végére a dolog de azé tetszett. Nem csak azért mert egyszerübb volt mint a pop hanem azért mert ez más. A sztorija nagyon bejött csak kár hogy mire történt is volna vmi pont vége lett. :((( A sikerében is egyetértek hogy sokan a pop-ot látták benne vagyis hasonlo környezetet. Nekem elsö ránézésre meg a hirek alapján hitman-pop keveréknek tünt(amikor még nem játszottam vele). De azé az AC-ra nem lehet egyszerüen ráhuzni hogy e 2 játék keveréke mert azért kicsit más.

    Ja és hogy ne csak offoljak: Egyrészt annyira nem jön be nekem ez a rajzfilmszerü graf. Vagyis van ahol tetszik, van ahol meg szvsz nem kéne eröltetni. Pl: TF-nél bejön, de popot fura így látni.(Mondom ezt ugy hogy nem is toltam ki egyiket se :DDD ) Aztán lehet jo lesz.
    Másik meg az hogy a sztorit gondolom folytatják (bár látszolag független a többitől). Ha igy lesz akkor a 3rész lemaradás azé elég sok. Mondjuk nagyon bánom hogy nem toltam öket végig, mert ha maga a játék nekem nem is volt a toppon, a sztori nagyon érdekekelt volna. :O

    Én nem csak a kitünö grafikával rendelkezö játékokat tartom jonak. De ha vmi nem szorakoztat annyira akkor legalább a graf legyen kitünő. Nos a pop sztorija biztos nagyon jo. De a sands of time grafra meg harcra stb biztos nem olyan jo(ma már) mint a 3. rész amit ma is kivinnék. Szal ezért felejtös hogy elkezdem a trilogiát. Sajna.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák