Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DudeHUN

    senior tag

    válasz Synthwave #9 üzenetére

    Vagy moderálni kell, vagy figyelmeztetni, vagy megfogadni és végigondolni miért ez a reakció a szóhasználatra. Mindenesetre az olvasóknak nem kell beszólni. Pozitív irányba nem fogja vinni a dolgokat. És mivel ez egy fórum is, így aki ide ír az felkészülhet a nem pozitív kommentekre is. Ez a munkával jár.

    [ Szerkesztve ]

    Gamer for Life

  • #92006144

    törölt tag

    válasz Synthwave #9 üzenetére

    Erős kritikát fogalmaztam meg a cikkben, de nem rosszindulatból tettem. Viszont arra nehéz szavakat találni, amikor ezt nettó támadásnak éled meg, amikor csak gondolkozni kellene a szóba hozott dolgokon.

    Aki Abu, Rudi, Fless és Oli cikkein nőtt fel, az érzi a színvonalbeli különbséget. Sőt.

    Konkrétan most egy volt apród és moderátor jelezte, hogy valami nincs rendben. Szerinted mi rosszat akarunk az oldalnak azok után, hogy éveken keresztül tereltük a népeket?

    Szeretném, ha PH a régi fényében tündökölne, a cikk témájában felajánlottam egy hétre a komplett gépem, privátban felajánlottam egy hónapra a 2400G processzorom Abunak (amire még választ sem kaptam, ezért fel is raktam apróra).

    (#11) Synthwave
    Csak jelzem, hogy a moderátori jogkört nem minden HG-nak osztogatják, főleg nem ilyen hozzáállás és stílus láttán.

    Ad-m

    [ Szerkesztve ]

  • #65675776

    törölt tag

    válasz Synthwave #9 üzenetére

    Ha van oka a kritikának, akkor igen, én is képes vagyok röhögni a saját hibáimon. Ezt nevezik önkritikának.

    Az írásaid nyelvezetével nem lenne probléma egy gamer oldalon (pl Gamepod, hogy ne kelljen messzire menni), vagy off topic LogOut-on, haverei társaságban. Viszont nincs keresnivalója egy (állítólag) a szakmaiságot a zászlójára tűző lapon. Személy szerint még egy címlapos szakmai LogOut-os írást sem engednék ki ilyen nyelvezettel. Az ennyire komolytalan hangvétel aláássa a tartalmat, a hitelességet, ezáltal pedig az írás szakmai mivoltát.

    De te/ti tudod/tudjátok. Akkor viszont ne csodálkozzatok ha az olvasók nemtetszésüknek adnak hangot. Ha ez az új irányvonal, akkor nem biztos, hogy a továbbiakban akarok itt cikkeket, híreket olvasni. És gyanítom nem én vagyok ezzel így egyedül.

    Nem véletlen egyébként, hogy a HG-k nagyrészének nincs mod jogköre (akiknek meg van, tipikusan nem élnek vele). Nagyrészük nem akar foglalkozni vele, de igazából idejük sincs rá, rutinjuk sincs benne. Az sem lenne éppen pozitív üzenet, ha a HG-k csak úgy törölgetnének mindent a cikkeik alól, ami nekik nem tetszik, nem felel meg az elképzeléseiknek. Kell a független ellenőrzés, ez pedig megköveteli, hogy a HG ne moderálhassa a saját írásaira érkező reakciókat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák