Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz #92006144 #12 üzenetére

    "Erős kritikát fogalmaztam meg a cikkben"

    Az "erős" egy finom jelző, ahhoz képest a reakcióm teljesen barátságos volt - egy kaján megjegyzés, nem több.

    ", de nem rosszindulatból tettem."

    A szándékkal kapcsolatban ez jött át, de nyilván ebben benne van, hogy mimka és hanglejtés nélküli kommunikáció során félreértelmezhetünk dolgokat - bár a szóhasználatod nem könnyítette meg a nem-félreértést. Néha én is belefuthatok ebbe, de mások általában többször követik el ezt a hibát velem szemben (akár szándékosan, akár véletlenül).

    "Viszont arra nehéz szavakat találni, amikor ezt nettó támadásnak éled meg, amikor csak gondolkozni kellene a szóba hozott dolgokon."

    Nem nehéz, mert ez már lerágott csont, és egyszerűen csak csömört okoz, ha időnként újra előkerül egy-egy felhasználótól. Az érem másik oldalán meg ott van az is (a személyes írási preferenciákon túl), hogy többek meg azt jelezték, hogy kifejezetten csípik az írási stílusomat, felismerhető, és már direktbe keresik az új termést. Azon kívül, hogy ilyenkor a májam hízik egy kicsit, ezzel akkor mit kezdjek?

    "a cikk témájában felajánlottam egy hétre a komplett gépem, privátban felajánlottam egy hónapra a 2400G processzorom Abunak (amire még választ sem kaptam, ezért fel is raktam apróra)."

    Most nyilván nem erről a hírről, hanem a Fractalos dologról van szó. Gondolom, azt te is megérted, hogy amikor bizonyos dolgok határidőkre / leosztott lapokból készülnek, akkor nem lehet a felhasználói bázissal szervezkedni alkatrészekért. Egyrészt, mert ez hosszútávon káoszt szül, másrészt pedig idő és további egyeztetések - aztán, mi van, ha az utolsó pillanatban mégsem, a cucc netán valamiért lehal nálunk stb.
    Logouton értelemszerűen simán működhet az ilyen, de az megint egy más tészta. Azért a jövőre nézve majd van egy-két olyan tesztötletem, amihez az olvasók segítségét fogjuk kérni, de azok értelemszerűen teljesen más jellegű, inkább fun írások lesznek - leginkább önszorgalomból.

    Abu most szabin van péntekig(, de valószínűleg okkal nem válaszolt).

    "Csak jelzem, hogy a moderátori jogkört nem minden HG-nak osztogatják"

    Szimplán el lett felejtve a beállítás, én meg nem mentem utána, mert annyira azért nem érdekel - meg aztán akad így is bőven teendő.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák